Harici DAC önerisi

Ensiance

Picopat
Daha fazla  
WH-1000XM4 için harici DAC önerir misiniz? Laptopuma kablo ile bağlandığımda cızırtı geliyor, harici DAC ile çözebildiğim söylendi. Sırf bunun için alacağım. Bütçe belirtmedim çünkü piyasayı hiç bilmiyorum. WH-1000XM4 ile uyumlu en ucuz ürünü önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
WH-1000xm4 için harici DAC önerir misiniz? Laptopuma kablo ile bağlandığımda cızırtı geliyor, harici DAC ile çözebildiğim söylendi. Sırf bunun için alacağım. Bütçe belirtmedim çünkü piyasayı hiç bilmiyorum. WH-1000xm4 ile uyumlu en ucuz ürünü önerebilirsiniz.

Reddit'te falan baktımda o kulaklığın DAC ile iyi olmadığını söylüyorlar eğer satın almadıysan farkı bir kulaklık tercih etmeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reddit'te falan baktımda o kulaklığın DAC ile iyi olmadığını söylüyorlar eğer satın almadıysan farkı bir kulaklık tercih etmeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O kulaklığı DAC'la kullanan zaten kimse görmedim bence de saçma olur. Odyofil değil bir şey değil.

Cızırtının sebebi kablo da olabilir, bilgisayarın jak girişi de olabilir. Bildiğim kadarıyla 50 Ohm civarı bir kulaklık, amfi ihtiyacı yok. Kablo veya jak’ın sağlam olup olmadığından emin olmadan para harcamamanızı öneririm. İlla ki almak istiyorsanız DAC/AMP combo modellerden FiiO K11 hem performansı övülen, hem de çok yer kaplamayan bir model.

WH-1000XM4 için harici DAC önerir misiniz? Laptopuma kablo ile bağlandığımda cızırtı geliyor, harici DAC ile çözebildiğim söylendi. Sırf bunun için alacağım. Bütçe belirtmedim çünkü piyasayı hiç bilmiyorum. WH-1000XM4 ile uyumlu en ucuz ürünü önerebilirsiniz.
Öncelikle kablo ile mi, kablosuz mu bağlıyorsunuz?
"Cızırtı" dediğiniz şeyin tanımını bilmiyoruz. Ne tip bir cızırtı bu? Kablo ile bağladıysanız; doğru kablo kullanmamış olabilirsiniz. Eğer laptop çıkışı stereo ise: o çıkışa 4 pole, yani mikrofonlu kablo jackı takarsanız bozuk ses verir. Stereo jack kullanmalısınız.

Kablosuz bağlanıyorsanız; Laptop harici bağladığınız bir cihazda sorun yaşamıyorsanız eğer laptopdaki bluetooth driverlarını upgrade ya da downgrade yapın. (Yeni sürücüler bu kulaklık için uygun değilse)
Kablolu bağlıyorsanız da aynı şekilde ses sürücülerini güncelleyin.

Kablosuz kulaklıklar için DAC a boşa para verirsiniz. Onlar kablolu analog kulaklıklarda işe yarar.

Son düzenleme:
Kablolu kullanınca cızırtı geliyor, reddit'te external dac'in sorunu çözdüğünü söylemişler.

Geri
Yukarı