Harici ekran kartından görüntü alamıyorum

resul_256

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Eski Casper bilgisayarımı temizledim ardından çalıştırdım (kasa). 512MB bir ekran kartı ve onboard ekran kartı var. 521MB'lik ekran kartımdan görüntü alamıyorum ama O. B. Ekran kartından görüntü alabiliyorum.

Ancak O. B. Ekran kartında işlem yaparken tahmini 10-15 dakika sonra bilgisayardan 2 kısa 1 uzun bip sesi geliyor ve bilgisayar kendini kapatıyor. Araştırdığım yerlerde dip Switch sıkıntısı olduğu yazıyor ancak O. B. Ekran kartlarında dip Switch olmadığını okudum. Bilgisayar çalışmadığı için detaylarına bakamıyorum. Bildiğim kadarı ile;
  • RAM: 2 GB Samsung
  • Ekran: Kartı: 512MB
  • İşlemci: Intel Pentium 2.96GHz

İsterseniz fotoğraflarını atarım kasanın. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'ni temizlerken slotlara zarar vermiş olabilirsin veyatam takmamiş olabilirsin bir kontrol etmeni tavsiye ederim.
O. B. Ekran kartındaki sorunu hiç görmediğimden dolayı bilimiyorum.

Anlamadığım şey şu, O. B. Ekran kartı neden çalıştığı anda değil de 10-15 dakika sonra hata veriyor. Belli zaten harici kart veya slotu bozuk.

Artı olarak ekran kartı harici elektrik istemiyor ve çalışıyor ısı plakaları ısınmasından anladım ama bu bir işarette olabilir çalıştığına dair.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı