Harici hard disk önerisi

Sunny

Hectopat
Daha fazla  
Abimin harici bir hard diske ihtiyacı var. Elindeki verileri yedeklemesi gerekiyor. 500 GB'ın yeterli olacağını söyledi ama 500 GB'den 1 belki de 2 TB kadar önerebileceğiniz uygun fiyatlı ama kaliteli uzun yıllar sorun olmadan iş görecek bildiğiniz bir marka, model veya direkt ürün ismi varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

WD elements modellerine bakabilirsiniz denedigim en hizli hard disklerden biri.

Bende çok önceden WD elements almıştım. Hala kullanıyorum. Ama abim biraz ince eleyip sık dokur. İnternette Seagate ve Toshiba'nın çok sattığını görmüş. Bende uzun zamandır ilgilenmediğim için bir burada araştırayım dedim ona da bakacağım.

Amazon.com.tr hocam bende bu var 3-4 aydır kullanıyorum hiçbir problem yok. Tabii uzun bir deneyimim yok başka öneren varsa bence bunu alabilirsiniz.

Amazon.com.tr hocam bende bu var 3-4 aydır kullanıyorum hiçbir problem yok. Tabii uzun bir deneyimim yok başka öneren varsa bence bunu alabilirsiniz.

Bazı ürünlere bakıyordum şimdi. Yorumlarda bazı ürünlerin sahte olduğuna dair yazılar ve fotoğraflar atılmış ki gerçekten de sahte ürün gitmiş adama. Açıkçası internetten almak ne kadar sağlıklı bilmiyorum. Daha birkaç gün önce buraya konu açmıştım SSD ile ilgili ve Samsung 870 EVO aldım. N11'den. Resmi yer bir şey olmaz diye düşünüyordum ama o harddiskleri görünce içime kurt düştü, aldığım SSD'nin de sahteleri varmış. Benim aldığım yerde de sahte olduğu İle ilgili yorumlar gördüm. Keşke daha önce baksaydım dedim. Ama benim aldığım satıcı N11 direkt. Umarım orijinaldir. Değilse de herhalde N11'in kendisi sıkıntı çıkarmaz diye umuyorum. Şu an daha bilgisayara takmadığım için ne olur bilmiyorum seri No'ları filan baktım ama en sağlıklısı kendi programıymış. Abime de mümkünse Vatan'dan filan elden almasını söyleyeceğim bayağı sıkıntı ya. Umarım orijinaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı