TYT fen için 5-6 net yapılacak konu önerisi

keiheir

Zeptopat
Arkadaşlar tm öğrencisiyim 5 net yapmak istiyorum şu an maddenin halleri çalışıyorum. Kimya bilimini de az çok yapıyorum. Konu tekrarı yapmam gerekiyor sadece. Kolay konuları söyler misiniz 5-6 net için? Çok zaman ayıramam 10 15 günde arttırabildiğim kadar arttırsam süper olur. Teşekkür ederim. Bir de deneme ve kaynak önerisi varsa mutlu olurum.

Kimyada:
periyodik sistem.
Karışımlar.

Fizikte:
Madde ve özellikleri.
Kuvvet ve hareket.

Biyoloji:
Hücre.
Hücre bölünmeleri.
Ekosistem.
Hocam 5-6 net demişsin bu attığım konuları fullersen 7 net oluyor ama 5-6 net çok az bir net sayısı gibi duruyor sen hangi bölümü okumak istiyorsun neden o kadar az.

Kimyada:
periyodik sistem.
Karışımlar.

Fizikte:
Madde ve özellikleri.
Kuvvet ve hareket.

Biyoloji:
Hücre.
Hücre bölünmeleri.
Ekosistem.
Hocam 5-6 net demişsin bu attığım konuları fullersen 7 net oluyor ama 5-6 net çok az bir net sayısı gibi duruyor sen hangi bölümü okumak istiyorsun neden o kadar az.
Dostum öncelikle teşekkürler. Arkadaş adına cevap vermiş olacağım ama, bende fende o kadar net yapmaya razıyım çünkü dilciyim :) Fene ağırlık vermek yorucu oluyor.

Kimyada:
periyodik sistem.
Karışımlar.

Fizikte:
Madde ve özellikleri.
Kuvvet ve hareket.

Biyoloji:
Hücre.
Hücre bölünmeleri.
Ekosistem.

Hocam tm 200k yetiyor bana zaten ama ne kadar çekebilirsem o kadar iyi bu yüzden fen çalışmaya başladım. Teşekkür ederim konular için.

Yeni konular

Geri
Yukarı