Çözüldü Harici harddisk ile oyun oynamak zararlı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
iç mimar
Intenso 1TB USB 3.0 harici HDD'ye Steam kurup oyunları yükledim. Sorunsuz şekilde oynuyorum. FPS olarak fark yok. 0.2 sn'lik drop olabiliyor bazen ama hissetmiyorum bile, çok nadir. Peki bu kullanım şekli uzun süreçte harici HDD için sorun teşkil eder mi? Aşırı ısınma vs gibi sorunlar olabilir mi? HDD ömrü çok çabuk kısalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
BİM'den mi almıştınız hocam? Eğer harici kullanmayacaksanız içini açıp takın direkt. Daha temiz olur. Forumda yapan arkadaşlar vardı. Tırnakları hassasmış biraz.

Evet BIM'den aldım, esasen HDD alacaktım SATA III girişli, ama baktım bu çok ucuza geldi. Harici kullanacağımı sanmıyorum.
Harici HDD'yi içine nasıl koyabilirim? Kabini çıkarınca içerisinde SATA bağlantısı oluyor mu? Eğer varsa SATA III kablom var boşta.

Evet BIM'den aldım, esasen HDD alacaktım SATA III girişli, ama baktım bu çok ucuza geldi. Harici kullanacağımı sanmıyorum.
Harici HDD'yi içine nasıl koyabilirim? Kabini çıkarınca içerisinde SATA bağlantısı oluyor mu? Eğer varsa SATA III kablom var boşta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada var. Diğer konuda bir arkadaş söylemişti hatta. Onu da etiketleyeyim kş sorunuz varsa sorun @Aydinikus
Not: Garantiyi devre dışı bırakıyor sanırım. Şu anda memnunsanız bunu da göz önünde bulundurun.

Geri
Yukarı