Harici HDD görünmüyor

Efertt

Hectopat
Merhabalaf arkadaşlar dun laptop harddiski için HDD kutusu aldim PC'ye taktim bicimlendirdim calisti sonra 1-2 bolum dizi yapistirdim ve cikardim TV'ye gittim harddisk okunmadi sorunlara baktim Rufus'dan falan bicimlendirmisler oyle olmus sabahina geri taktik bu sefer de PC gormuyor cozumlere baktim disk yonetiminde yok sadece aygit yoneticisi goruyor bazen de takildi seai geliyor USB sürücü(a) yaziyor tikliyorum USB surucusune USB takin diyor bir turlu cozum bulamadim cozen var midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalaf arkadaşlar dun laptop harddiski için HDD kutusu aldim PC'ye taktim bicimlendirdim calisti sonra 1-2 bolum dizi yapistirdim ve cikardim TV'ye gittim harddisk okunmadi sorunlara baktim Rufus'dan falan bicimlendirmisler oyle olmus sabahina geri taktik bu sefer de PC gormuyor cozumlere baktim disk yonetiminde yok sadece aygit yoneticisi goruyor bazen de takildi seai geliyor USB sürücü(a) yaziyor tikliyorum USB surucusune USB takin diyor bir turlu cozum bulamadim cozen var midir?
çok büyük ihtimal hdd yanmış olabilir 1 hafta önce bende aynı sorunu yaşadım hiç bir şekilde ulaşamıyorum aygıt yöneticisinde gözüküyor ama hdd görmüyor çözüm bulursanız bana da yazın.

Aygıt yöneticisinde HDD nasıl görünürüyor? Fotoğrafını atabilir misin?
Eğer birimin olması gereken yerde siyah bir şey gösteriyorsa şunu deneyin:
Şimdi fark ettim linux kullanıyormuşsunuz o zaman şunu deneyin(eğer şu anda linuxte iseniz):
sudo mkfs.ext4 /dev/sdXX
[kendinize göre ayarlayın]
Eğer olmazsa birde fat 32 deneyin:
sudo mkfs.fat -F32 /dev/sdXX

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı