Harici HDD ile başka bilgisayarda oyun oynamak

Strasseux

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 1TB harici HDD var yeni bilgisayar alacağım ve bilgisayar gelmeden önce birkaç oyunu indirmek istiyorum Epic Games'te GTA var indirsem simdiden HDD takınca sorun yaşar mıyım Steam'de de oyunlarım var bilgisi olan var mı?

Elimde 1TB harici HDD var yeni bilgisayar alacağım ve bilgisayar gelmeden önce birkaç oyunu indirmek istiyorum Epic Games'te GTA var indirsem simdiden HDD takınca sorun yaşar mıyım Steam'de de oyunlarım var bilgisi olan var mı?

Yeni bilgisayara Steam ve Epic hesaplarını girip oyunları tanıtman gerek. Oyunlar doğrulandığı zaman oynayabilirsin.

Yeni bilgisayara Steam ve Epic hesaplarını girip oyunları tanıtman gerek. Oyunlar doğrulandığı zaman oynayabilirsin.

Anladım.

HDD'den oynamak acayip yavaş olacaktır. Sabreden dermiş kapsamında bekleyebilirsiniz.

Evet ama 500GB M.2 SSD var yeni PC'de 2TB'lık SSD alacağım ama hemen degil her türlü HDD'ye indirmem gerekecek bir müddet.

HDD rezalet bir şey. Aslında öbür türlü sorun yaşamazsınız ama hız sorunu yaşarsınız. Yıllar sonra SSD kullanmaya başlayınca; "Oohhh beee, dünya varmış be." dedim cidden. Felaket hızlı.

HDD rezalet bir şey. Aslında öbür türlü sorun yaşamazsınız ama hız sorunu yaşarsınız. Yıllar sonra SSD kullanmaya başlayınca; "oohhh beee, dünya varmış be." dedim cidden. Felaket hızlı.

Biliyorum hocam farkını daha önce kendimde test etmistim fakat şu anda internet hızımdan dolayı GTA 5 gibi yüksek oyunları HDD indirsem SSD aldıktan sonra içine aktarma yapsan sağlıklı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı