Harika atmosferi olan oyun önerisi

Açık dünya oyunu olarak Subnautica diyebilirim. Derin sulardan korkmadığınız sürece tadından yenmeyecek bir oyundur kendisi.

Oyunu eğlenceli yapan ne o zaman araba çalmak mı? RDR 2 aşırı iyi görev dizaynına ve açık dünyada yapılabilecek tonla aktiviteye sahip. Geçirdiğin her dakikayı dolu dolu geçirmeni sağlıyor. Oyunun her mekaniği mükemmel. At kullanmak silah kullanmak her şey. Ama siz kötü diyorsanız bir bildiğiniz vardır.

Hayır dostum kötü demiyorum bence başarılı bir oyun sadece ben fantastik oyunları seviyorum gerçek dünyadan fazlasıyla uzak olmalı bu yüzden sıkıcı dedim fikrimi belirtmek istedim çünkü gelen diğer önerilerin bu tarz oyunlar içermemesi için.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Soma.

Atmosfer olarak iyi bir gerilim oyunudur.

Hayır dostum kötü demiyorum bence başarılı bir oyun sadece ben fantastik oyunları seviyorum gerçek dünyadan fazlasıyla uzak olmalı bu yüzden sıkıcı dedim fikrimi belirtmek istedim çünkü gelen diğer önerilerin bu tarz oyunlar içermemesi için.

Açıklama yapsaydınız kimse bir şey demezdi ama sıkıcı deyince insanın savunası geliyor oyunu. Bu arada Witcher 3 oldukça fantastik öge barındırıyor o niye sıkıcı geldi.

Şu ana kadar yüzlerce oyun oynadım. Bir oyunun gerçekçi olması onu eğlenceli yapmaz

Hayatımda hiç LoL oynamadım ama eğlenceli duruyor.
Eğlence ile atmosfer ayrı şeydir. Eğlenceli oyun istemedin, atmosferli oyun istedin. Ve söylediklerimiz atmosferli oyunlar. Ve sen atmosferi olan bir oyun aramıyorsun, başlığın hatalı.

Geri
Yukarı