Atmosferi harika olan oyun önerisi

MightySeja

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sürekli savaştığımız değil de rahat rahat gezebildiğimiz çevre detayları, hava durumları falan güzel oyun var mıdır?

Mesela GTA V'te yağmurlu havada ağır ağır araba sürüp dolaşmak.
Aynı şekilde Forza'da usul usul arabayla gezmek; karlı, yağmurlu havalarda dolaşmak.
RDR2'de doğada at sürmek; kuş sesleri, çalı çırpı sesleri vs.

Bu şekilde bizi sürekli savaşmaya itmeyen, gerçekçi atmosferinde kaybolabileceğimiz oyun var mı? RDR2'den sonra böyle bir şey olmadığını bildiğim için ne denersem deneyeyim iyi gelmiyor fakat yine de bir sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mafia 2.
1615886874206.png

Arkadaşlar, sürekli savaştığımız değil de rahat rahat gezebildiğimiz çevre detayları, hava durumları falan güzel oyun var mıdır?

Mesela GTA V'te yağmurlu havada ağır ağır araba sürüp dolaşmak.
Aynı şekilde Forza'da usul usul arabayla gezmek; karlı, yağmurlu havalarda dolaşmak.
RDR2'de doğada at sürmek; kuş sesleri, çalı çırpı sesleri vs.

Bu şekilde bizi sürekli savaşmaya itmeyen, gerçekçi atmosferinde kaybolabileceğimiz oyun var mı? RDR2'den sonra böyle bir şey olmadığını bildiğim için ne denersem deneyeyim iyi gelmiyor fakat yine de bir sorayım dedim.

Ne kadar hem savaş hem de parkur oyunu olsa da atmosferi güzel olan Tomb Raider oyunumuzu piste alalım :)

Yıllar önce cs 1.6 idi bence. Micin kapalı olmadığı zamanlar. Mic kes, base kes, rush kes, balkon yasak, map değiş dersin map muhabbeti kes derlerdi. Özledim o zamanları.

Geri
Yukarı