Harley-Davidson motosiklet alınır mı?

Uzun yolculuklar da sıkıntı yaşatabiliyor.

Eğer harley alacak kadar paranız var ise uzun yol için vb Triumph veya BMW g serisi öneririm supersport ne kadar manyak bir şey gözükse de harley gibi dış görünüşleri ne kadar iyi olsa da konfor yok ise benim için pek önemi olmuyor açıkçası.

2008 Model Fat Boy kullanmış birisi olarak HD tamamiyle zengin işidir bütün aksesuar ve yedek parçaları euro üzerinden fiyatlandırılır ve fiyatları cok yuksektir.

Ornegin harley modellerinin cogunda depo kapagı kilitsizdir. Kilitli bir depo kapağı alayım dersiniz 200-300 Euro fiyat cekerler canınız sıkılır. Alsanız ayrı dert almasanız ayrı dert.

2. Eli yavastır sadece belli bir kitlesi ya da giriş modellerini tecrübe etmek isteyen kesim alır.

Para varsa Range Rover para yoksa Game over kısacası...

Harley Davidson Cosmic Starship (Motordan pek anlamam en pahalısını yazdım)
taşırken üstüne düşer. kemiklerim kırılmasını istemem
2008 Model Fat Boy kullanmış birisi olarak HD tamamiyle zengin işidir bütün aksesuar ve yedek parçaları euro üzerinden fiyatlandırılır ve fiyatları cok yuksektir.

Ornegin harley modellerinin cogunda depo kapagı kilitsizdir. Kilitli bir depo kapağı alayım dersiniz 200-300 Euro fiyat cekerler canınız sıkılır. Alsanız ayrı dert almasanız ayrı dert.

2. Eli yavastır sadece belli bir kitlesi ya da giriş modellerini tecrübe etmek isteyen kesim alır.

Para varsa Range Rover para yoksa Game over kısacası...
fat boyları düşünmüştüm

Yeni konular

Geri
Yukarı