Harry Potter serisi nasıldır?

Epey güzeldir, şiddetle öneririm. Ayrıca mümkünse tüm kitaplarını bitirdikten sonra filmlerini izleyin, kitaplardaki detaylar çok daha fazla, ben bir hata yapıp birinci kitap bittikten sonra hemen bütün filmlerini bitirmiştim.
Sağ olun bende öyle yaparım :)
Kitapla ilgili düşünceleri olan varsa yazabilir 😁.
Şuan elimdeki kitap felsefe taşı bundan başlamalıyım öyle değil mi ?

Kitapla ilgili düşünceleri olan varsa yazabilir 😁

Gayet güzel aslında. Ara ara biraz fazla ayrıntıdan dolayı sıkılabilirsin ama konuya geri alır seni.

Şu an elimdeki kitap Felsefe Taşı bundan başlamalıyım öyle değil mi?

Evet hocam. :)
1.Harry Potter ve Felsefe Taşı
2.Harry Potter ve Sırlar Odası
3.Harry Potter ve Azkaban Tutsağı
4.Harry Potter ve Ateş Kadehi
5.Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı
6.Harry Potter ve Melez Prens
7.Harry Potter ve Ölüm Yadigarları

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel aslında. Ara ara biraz fazla ayrıntıdan dolayı sıkılabilirsin ama konuya geri alır seni.

Evet hocam. :)
1.Harry Potter ve Felsefe Taşı
2.Harry Potter ve Sırlar Odası
3.Harry Potter ve Azkaban Tutsağı
4.Harry Potter ve Ateş Kadehi
5.Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı
6.Harry Potter ve Melez Prens
7.Harry Potter ve Ölüm Yadigarları
Sağ olun hocam. :)
Harry Potter kendini kanıtlamış bir seri zaten. Eğer filmlerini izlemediysen, kitapları bitirmeden başlamanı da önermem. Kitaplardan sonra izlersin filmleri, ayrı bir zevki de olur bence.
Evet bir de sanırım en çok satan kitaplardanmış ama emin değilim.

İlk çıktığı dönemlerde keyifle okudu çoğumuz ama sonra epey soğudum. Evren mekaniği diye bir şey yok, hiçbir şeyin alt yapısı oluşturulmamış. Sadece söyledim oldu kafasında bir Dünya kurulmuş, nasıl işlediği konusunda düşünülmemiş bile.

Şu an kitaplarını okuduğum seri. Tavsiye ederim, sürükleyici ve okumaya değer. Kitapları okuduktan sonra filmleri izle çünkü bir arkadaşın belirttiği gibi kitaplar daha detaylı.

Geri
Yukarı