Hastalanan sokak kedisine ne yapılmalı?

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Beslediğimiz kedi daha dün sağlamdı bugün annem yem koyma sesleri gibi şeyler duymuş sonra hayvani görüşünde hasta olduğunu fark etmiş. Kedinin azından salyalar akıyormuş kendini vuruyormus kutusuna şimdi ise komada gibi çok kötü durumda. Evde kendi kedim de var ne yapmalıyım?

Eğer onun için paraya kıymaya değer diyorsanız veterinere götürüp bir iyilik yapabilirsiniz. Her geçen saniye onun hayatını riske atmakta. Hızlı karar vermeniz gerek.

Zehirlenmiş olabilir mi? Kendine vurması.... Lütfen acilen veterinere götürün. Maddi durum olsun olmasın durumunuzu anlatın, candır bu.. acilen götürün lütfen.

(Dışarda beslediğiniz bir kediyse bunu bilerek dahi yapmış olabilirler kim yaptıysa.)

Kuduz olmasından korkuyorum ama birisi evin önünde baktigim için zehirlemiş de olabilir çok kararsizim.

Beslediğimiz kedi daha dün sağlamdı bugün annem yem koyma sesleri gibi şeyler duymuş sonra hayvani görüşünde hasta olduğunu fark etmiş. Kedinin azından salyalar akıyormuş kendini vuruyormuş kutusuna şimdi ise komada gibi çok kötü durumda. Evde kendi kedim de var ne yapmalıyım?
Durumunuz yok ise bulunduğunuz şehrin belediyesini arayın ekipler gelip alıyor.

Durumunuz yok ise bulunduğunuz şehrin belediyesini arayın ekipler gelip alıyor.
Aslında durumumuz yok değil. Dün babam gelince kutuya sokmaya çalıştık kediyi. Girmedi, ses çıkarttı falan bu yüzden bıraktık. Bugün yine gördüm kediyi. Belediye ekiplerine ulaşacağım onlar alıp tedavi etsin. Acı çekiyor dünden beri cidden kafamdan çıkmıyor. Konuşmada çok iyi değilim mail attım.

Aslında durumumuz yok değil. Dün babam gelince kutuya sokmaya çalıştık kediyi. Girmedi, ses çıkarttı falan bu yüzden bıraktık. Bugün yine gördüm kediyi. Belediye ekiplerine ulaşacağım onlar alıp tedavi etsin. Acı çekiyor dünden beri cidden kafamdan çıkmıyor. Konuşmada çok iyi değilim mail attım.
Bence arayın ya da aratın birine hocam. Kedi orada cebelleşirken maile cevap beklemek ne kadar mantıklı?

Geri
Yukarı