Hastalığım psikolojik mi?

Benim 2. lakabım zombi çünkü ölü gibiyim, gerçekten.
Hatta bununla birlikte ben karaciğer yağlanma var diyorum kendi kendime böyle bir teşhis koydum buna da %90 eminim.
Ama ne zaman ailem gitse ev de tek kalsam aşırı enerjik aşırı mutlu oluyorum, zaten yalnızlıktan zevk alıyorum ve bilinçli yalnızım.
Neden böyleyim?
Bir türlü anlam veremiyorum.
Ölü bir Zombi'nin evde tek kalınca aşırı mutlu aşırı enerjik olmasına.
Bir tek ben mi böyleyim yoksa benim gibiler var mı?
Benzerini ben de yaşıyorum. Kendimce bulduğum sebep şu: Evde ailem varken bir hareket oluyo ve onların istedikleriyle falan uğraşırken beynim yoruluyor. Yalnız kalıp bir süre kendi hâlimde takılınca geri eski hâlime dönüyorum. Arkadaş ortamında falan böyle bir durum söz konusu değil.

Sizin sorununuz her kalabalık ortamda oluyorsa doktora görünün, benim gibiyse çok takmayın birçok kişi böyle bir durum yaşıyor.

Milyon tane sebebi olabilir. Ama hala karaciğer yağlanmasıyla psikolojik durumunuz arasında bağlantı kuramadım.

Aslıda karaciğer yağlanmam yok belki de ama ben psikolojik olarak öyle düşünüyorum,
Ama sivilceler de olduğu için karaciğer yağlanması da olduğunu düşünüyorum.

Aslıda karaciğer yağlanmam yok belki de ama ben psikolojik olarak öyle düşünüyorum,
Hocam gençseniz ergenlik de olabilir ama kafanızı meşgul ediyorsa doktora görünün. Hasta olmasanız bile içiniz rahat eder en azından.

Tamam ola da bilir olmaya da bilir. Konuyla alakasını hala anlamıyorum. Dilerseniz bir doktora görünebilirsiniz ama kilo vermeniz durumunda (herhalde kilolusunuzdur böyle dediğinize göre) biraz daha rahatlarsız. Psikolojik durumunuz için de psikolog.

Yağ oranım çok az.
Ve yakınımda doktor veya psikolog yok.
Köylü problemi.
Hocam köydeyseniz çıkın dağ bayır gezin. En iyi ilaçtır bu yöntem. Bir yere yetişme derdi olmadan, kafanızda dönen düşünceler olmadan sadece yürüyün. Sakin sakin ve nereye gitmek isterseniz.

Hocam köydeyseniz çıkın dağ bayır gezin. En iyi ilaçtır bu yöntem. Bir yere yetişme derdi olmadan, kafanızda dönen düşünceler olmadan sadece yürüyün. Sakin sakin ve nereye gitmek isterseniz.

Vallahi içim kıpır kıpır etti, yarın çıkıp bütün köyü turlayıp çıkıştan dağa doğru çıkarım. Köpekler tarafından yenmez isem yarın tekrar gelirim.

Vallahi içim kıpır kıpır etti, yarın çıkıp bütün köyü turlayıp çıkıştan dağa doğru çıkarım. Köpekler tarafından yenmez isem yarın tekrar gelirim.
Köpek eğer çoban köpeği tarzı bir şey değilse ondan korkmayın ve köpeğe köpek gibi karşılık verin, siz onlardan büyük olduğunuzdan geri adım atarlar. Toplu hâlde değilseler işe yarar bu yöntem.

Geri
Yukarı