Hat değerleri ile 75Mbps alınır mı?

VDSL de de aynı değerleri almayacak mı?
Hayır tabii ki.
Bende ADSL kullanıyorum ve hat değerlerim bu şekilde Screenshot
Resmi Technopat'a yükleseydin keşke. VDSL'e mi geçtiniz neye bakmam gerekiyor?
1615207224814.png

VDSL demedim zaten. ADSL değerlerine bakarak VDSL'de kaç alırsın bilemem ki. Arkadaş VDSL'e geçiş yapmış ve altyapısı 82 Mbps destekliyor.

Bende onun için atmadım zaten :D ufak bir karışıklılık oldu. Arkadaş ADSL ile o değerli alınca bende kendi ADSL değerlerimi attım. Benim en başında sorduğum ise modeme gelen SNR değeri VDSL'e geçince değişecek mi değişmeyecek mi sorusuydu. Peki ben VDSL'e geçersem hat değerlerim bu şekilde kalır mı yoksa artar mı ?

@Krantan Geçiş sonrası hat değerlerinizi ve deneyimlerinizi buraya yazar mısınız?
Bende onun için atmadım zaten :D ufak bir karışıklılık oldu. Arkadaş ADSL ile o değerli alınca bende kendi ADSL değerlerimi attım. Benim en başında sorduğum ise modeme gelen SNR değeri VDSL'e geçince değişecek mi değişmeyecek mi sorusuydu. Peki ben VDSL'e geçersem hat değerlerim bu şekilde kalır mı yoksa artar mı ?
Değerler değişecek. Snr vs dahil olmak üzere.

SNR değişir. Hat değerlerin santral mesafesine bağlı olarak artar.

Hocam ne yaptınız son durum nedir? Bende de aynı sorun var. 16 Mbps kullanıyorum şu an NetSpeed 75 Mbps geçeceğim şu anki SNR değerim 20 dB. Siz bir sıkıntı yaşadınız mı?

Hocam ne yaptınız son durum nedir? Bende de aynı sorun var. 16 Mbps kullanıyorum şu an NetSpeed 75 Mbps geçeceğim şu anki SNR değerim 20 dB. Siz bir sıkıntı yaşadınız mı?
Hocam değerler baştan aşağı değişti. Altyapım 82 desteklemesine rağmen max 62-63 hızı gördüm. Kodumu kullanmak isterseniz verebilirim.

Dosya Ekleri

• vdsl.png
    vdsl.png
    19,5 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı