Hat değerleri nasıl iyileştirilir?

Mr. Lonely

Hectopat
Türk Telekom 35Mbps paketini kullanıyorum. Türk Telekom'un leş bakır kabloları yüzünden senelerdir internet konusunda sorun yaşıyorum. Bu değerler için neler yapabilirim? Yapacak bir şey yoksa müşteri hizmetlerini arayıp internet paketimi 24Mbps olarak değiştirmeyi düşünüyorum.

hat değerleri.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom 35Mbps paketini kullanıyorum. Türk Telekom'un leş bakır kabloları yüzünden senelerdir internet konusunda sorun yaşıyorum. Bu değerler için neler yapabilirim? Yapacak bir şey yoksa müşteri hizmetlerini arayıp internet paketimi 24Mbps olarak değiştirmeyi düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1047418
Çok kopma yaşıyorsunuz sanırım. Size bu paketi satan satış temsilcisini bulup mahkemeye vermek lazım. Göz göre göre kazıklamışlar. Gerçi Türk Telekom herkesi bir kere kazıklamıştır.

Eki Görüntüle 1047418
Türk Telekom elit hizmet başvurusu yapıp iç tesisatınızı yeniletmenizi öneririm.

Geri
Yukarı