Hat değerleri ve hız testi

@TeknoFix29 demek istediğim şu ki, Evine giren teknik alt yapı kadar internet hızın var. Postaneye gelen fiberoptik kablonun sana etkisini, eve gelen bakır kablo kadar hissedersin. 3 gün internet kesilmeleriyle cebelleştim. En sonunda yolun altında kalan bağlantı hattında oksitlenme olmuş, buldularda düzeldi internetim.

N
Öyle bişey gerçekleşse bile gün içerisinde bu değerlere göre bu hızları almam normal mi ?
Net birşey söylemem doğru olmaz ama yoğunluk varsa bu değerler normal.
@TeknoFix29 demek istediğim şu ki, Evine giren teknik alt yapı kadar internet hızın var. Postaneye gelen fiberoptik kablonun sana etkisini, eve gelen bakır kablo kadar hissedersin. 3 gün internet kesilmeleriyle cebelleştim. En sonunda yolun altında kalan bağlantı hattında oksitlenme olmuş, buldularda düzeldi internetim.
Yalnız eve kadar fiberlerde böyle bir sorun yok. Hatta binaya kadar fiberlerde bile böyle bir sorun olmaz.

Ara ara 128 e düşüyor. Bende 13 değilde 130 dB biliyordum
Öyle bir değer yok. Modem 0.1 değerinden vermiş 10'a böleceksin. Gece kontrol et hız artıyorsa yapacağın bir şry yok santral yükü kaldıramıyor. Eğer gecede düşükse müşteri hizmetleriyle görüş sorunu anlat. Buradan yapacak bir şey yok değerlerin normal.

Bugün teknik ekipten gelip kontrol ettiler ayrıca. Hız testindeki değerleri adamların gözünün önünde yaptığım halde ellerinde gördükleri değere bakıp hiçbir sorununuz yok diyorlar. Akşam tekrar test ettikten sonra yazacağım teşekkürler.

Bugün teknik ekipten gelip kontrol ettiler ayrıca. Hız testindeki değerleri adamların gözünün önünde yaptığım halde ellerinde gördükleri değere bakıp hiçbir sorununuz yok diyorlar. Akşam tekrar test ettikten sonra yazacağım teşekkürler.
işyerim içinde çok uğraştım, uğraş ama sana tavsiyem bir değişiklik olacağını sanıp umutlanma, Türktelekom'un verdiği hizmet ve alt yapısı belli. Reklamlar iyi ama ülke genelinde %99 seninle aynı. değişcek derler, ilgileniyoruz derler, sıkıntı, stres, yapma eldekiyle yetineceğiz.
N
Net birşey söylemem doğru olmaz ama yoğunluk varsa bu değerler normal.

Yalnız eve kadar fiberlerde böyle bir sorun yok. Hatta binaya kadar fiberlerde bile böyle bir sorun olmaz.
memleketin neresindesin bilmiyorum lakin, İstanbul, belki İzmir ve Ankara, hadi Antalya felan olsun senin dediğin o fiberoptik kapının önünden bu memlekette 50 yerde anca geçer. Memleketin %99'luk kısmı düşük bağlantı hızında.
Cep telefonları, mobil şebekeler olmayıp bilgisayarla devam etseydik işimiz çok zor olurdu.

işyerim içinde çok uğraştım, uğraş ama sana tavsiyem bir değişiklik olacağını sanıp umutlanma, Türktelekom'un verdiği hizmet ve alt yapısı belli. Reklamlar iyi ama ülke genelinde %99 seninle aynı. değişcek derler, ilgileniyoruz derler, sıkıntı, stres, yapma eldekiyle yetineceğiz.
Bende düzeleceğini zannetmiyorum zaten alıştık böyle kullanmaya. 😪
İnternet hızında bir değişim olmuyor arkadaşlar. Şimdide başıma crc değerinin fazla yükselmesi ve internetin kesilmesi problemi çıktı. Türk Telekom’dan cevap bekliyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı