Hat değerlerim çok düşük

• Konuyu başlatan 41326
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 930
Tamamdır hocam. Fakat bina eski ve elektrikçiye bir kere sorduğumda doğalgaz borusunun yanından yukarı çekeriz demişti. Kablo fiyatı sizce ne kadar tutar ortalama ?
Aşırı aşırı maliyetli olacağını sanmam ama ilk komşularınıza bir sorun. Eğer ki ankastre kutusuyla dolap arasındaysa sorun boşuna masrafa girmeyin.

Maliyeti kestiremiyorum. Sürekli değişiyor zaten fiyatlar.

Aşırı aşırı maliyetli olacağını sanmam ama ilk komşularınıza bir sorun. Eğer ki ankastre kutusuyla dolap arasındaysa sorun boşuna masrafa girmeyin.

Maliyeti kestiremiyorum. Sürekli değişiyor zaten fiyatlar.
Tamamdır hocam teşekkürler.
Geçtiğimiz hafta Türknet çalışanın gelip kontrol etmesi üzerine iç hattım da sıkıntı olduğunu öğrendik ve o gün elektrikçi ile yeni kablo çektirdik fakat ankastre dolabındaki ismimin yazılı olduğu etiket kopmuş. Ardından Türknet ile konuşup etiket yapıştırılmasını istedik, 1 haftadır Türk telekom saha ekipleri gelip de bir tane etiket yapıştıramadı. İki kez türknet tarafından aranıp "Türk Telekom tarafından etiketin yapıştırıldığı hakkında bilgi aldık" denilmesine rağmen aşağı inip baktığımda etiket falan yok. Şaka gibi ya, 1 haftadan fazladır etiket yapıştıramadılar.

Son düzenleme:
Etikete gerek yok elektrikçide bir alet var onunla rahatlıkla bulabilirsiniz kablonuzu biz öyle halletmiştik.
Az önce Türknet aradı ve Türk Telekom ekiplerinin etiketi taktığını söyledi. Ben de yok dedim, şimdi de süreç uzayabilir diyor. Bunların bir şey becereceği yok. Hocam kabloyu yenileyen elektrikçi bir de tanıdığımız bir elektrikçi hattı biliyor olmamız lazım dedi bağlamak için.
Etikete gerek yok elektrikçide bir alet var onunla rahatlıkla bulabilirsiniz kablonuzu biz öyle halletmiştik.
Bugün aşağı indim etiketli olan kabloları ayırıp, bağlı olanlar arasından buldum bizim daireyi ve taktım. Çok şükür hat değerlerim eskisinden de iyi hale geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı