Hat değerlerine göre kaç Mbps alınabilir?

yenilmez103

Kilopat
Daha fazla  
Bugün müşteri temsilcisiyle konuştugumda VDSL altyapımızın olduğu söylendi. Beni ücretsiz bir şekilde VDSL altyapısana geçirecekken paketimin buna izin vermedigini, paketimi yükseltirsem yapabilecegini söylediler. Bu verilere göre en fazla kaç Mbps'ye geçebilirim ve geçmek mantıklı olur mu?

aaaa.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün müşteri temsilcisiyle konuştugumda VDSL altyapımızın olduğu söylendi. Beni ücretsiz bir şekilde VDSL altyapısana geçirecekken paketimin buna izin vermedigini, paketimi yükseltirsem yapabilecegini söylediler. Bu verilere göre en fazla kaç Mbps'ye geçebilirim ve geçmek mantıklı olur mu?

Eki Görüntüle 1344313
Şuan ADSL alt yapıya bakıyoruz.

VDSL pakete geçtikten sonra pek de sormanın anlamı kalmıyor çünkü zaten paketi degiştirmiş oluyorum ve eğer desteklemiyorsa 2 yıl onu kullanmak zorunda kalacağım.

VDSL pakete geçtikten sonra pek de sormanın anlamı kalmıyor çünkü zaten paketi degiştirmiş oluyorum ve eğer desteklemiyorsa 2 yıl onu kullanmak zorunda kalacağım.
Hocam, anlatamıyorum sanırım. VDSL alt yapıya geçmekle pakete geçmek arasında fark var. Aynı paketi kullanın alt yapıyı VDSL'e yükseltin. Çok zor değil. Ha ısrar ediyorsanız ben VDSL geçmem tereddütüm var. TurkNet veya Netspeed gibi sayfalardan alt yapı sorgulatın. Şuan buraya attığınız değeri sormanın da anlamı yok. Bu attığınız değerlere göre 12 mbps üzerini alamazsınız ki bunda bile paket kayıpları söz konusu olma ihtimali var. Hani bana atmayın tribinizi.
Buradaki resme bakıp VDSL'de en iyi 50 alırsınız yada 100 alırsınız gibi bir cümle kuramam.

Sanırım ben anlatamıyorum. Şuan kullandığım paketle VDSL' e geçiş yapılamayacığını bu yüzden de paketi yükseltip VDSL'e geçebileceğimi söylüyorum. Ayrıca da trip atmak derken neyi kastediyorsunuz anlamış değilim.

Şuan kullandığım paketle VDSL' e geçiş yapılamayacığını bu yüzden de paketi yükseltip VDSL'e geçebileceğimi söylüyorum.
TurkNet veya Netspeed gibi sayfalardan alt yapı sorgulatın. Şuan buraya attığınız değeri sormanın da anlamı yok.
Hocam daha önce belirttiğim gibi bu değerlerle yardımcı olamam. Bunu deneyin.

Yine de sağ olun hocam gece gece yorduk sizi de iyi geceler size.

Arkadaşlar şuan 12 Mbpslik paket kullanıyorum bu hat degerlerinde 16 yada 24 Mpbslik ADSL paketlere geçebilir miyim? Daha sonra da bu paketle VDSL'e geçmeyi düşünüyorum.

ADSL'de şuan 20'ye de geçsen bir fark olmaz. Deneme bile, zamanında denemiştim. Hiçbir fark olmadı. Şuanda paketiniz tam olarak kaç mb?

Yeni konular

Geri
Yukarı