Hata denetimi kodları

wudi456

Decapat
Daha fazla  
"Bu bilgisayar bir hata denetiminde yeniden başlatıldı. Yapılan hata denetimi: 0x00000018 (0xfFFFAC049CAC20C0, 0xffffac04ad48e9e0, 0x0000000000000001, 0x9000000000000001). döküm şuraya kaydedildi: C:\Windows\MEMORY.DMP. rapor kimliği: B92BF192-5D9E-486A-97E2-028258500EC5."

Böyle bir sorunla karşılaştım. 0x18'i sadece ön kimlik doğrulama bilgileri geçersizdi gibi bir şeye denk geldiğini gördüm. Yardımınızı istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@wudi456 internet adaptörü kaynaklı bir sorun görünmüyor. İsterseniz bir süre kullanmayabilirsiniz ama sorunun RAM kaynaklı olduğu belli. RAM'leri farklı bilgisayarda da test edebilirsiniz, farklı bilgisayarda bir sorun çıkmazsa bu sefer anakartı garantiye gönderebilirsiniz.

Adaptörü çıkardım ve yeniden kurdum yazılımını şu an HD Tune testi yapıyorum SSD de herhangi bir sıkıntı yok Ekran kartında da sıkıntı yoktu geriye İşlemci ve Anakart kalıyor. İşlemcide de sorun çıkmazsa sorun az çok belli olacak gibi
@wudi456 internet adaptörü kaynaklı bir sorun görünmüyor. İsterseniz bir süre kullanmayabilirsiniz ama sorunun RAM kaynaklı olduğu belli. RAM'leri farklı bilgisayarda da test edebilirsiniz, farklı bilgisayarda bir sorun çıkmazsa bu sefer anakartı garantiye gönderebilirsiniz.
HDD sağlık sorunu yok %100 sağlık %100 performans gözüküyor.
SSD %100 performans %74 sağlık ve şu uyarısı var

Disk yüzeyinde 1 hatalı sektör var. Bu sektörlerin içeriği yedek alana taşındı.
Bu noktada, yalnızca sağlığın daha da düşmesi durumunda, diskin garanti değişimi mümkün değildir.
Diskin günlüğünü düzenli olarak incelemeniz önerilir. Bulunan tüm yeni sorunlar oraya kaydedilecek.
SSD'nin TRIM özelliği, optimum performans için desteklenir ve etkinleştirilir.
CPU testi yaptım . Anakart dışında her tarafa test uyguladım 0 problem çıktı SSD de yazdıklarım dışında . Anakartı cidden test edebileceğimiz bir program yok değil mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı