Hatalarımı söyleyin

Bu kadar fazla konu açtınıza göre muhtemelen alınmazsınız.

Moderatör olmak için bu konuyu açman bile bir hata bence.

Genelde bu görevi çok fazla isteyenler bu göreve seçilmiyor çünkü amaçları farklı olabiliyor.
Bu tür konuları aça aça bi hal olmuştum geçen ay falan. Arkadaşa açmamasını öneririm. Yöneticilerin gözünden düştüğümü hissediyorum 😅

Bu kadar fazla konu açtınıza göre muhtemelen alınmazsınız.

Hocam aslında bu konuyu hatalarımı düzeltmek için açtım.

Hocam benim amacım yardım etmek. Ama ne bileyim dönerin yanına ayran güzel olur.
Bence moderatörün birinci görevi forumdaki düzeni sağlamaktır. İnsanlara yardım etmek ikinci plana atılmalı moderatörken. Ha zamanın varsa forumda normal bir üye gibi takılabilirsin ama forumda moderatörlere binen yük forum büyüdükçe artıyor bunu unutma. Yani bazen zaman bulamayabilirsin.

Bu tür konuları aça aça bi hal olmuştum geçen ay falan. Arkadaşa açmamasını öneririm. Yöneticilerin gözünden düştüğümü hissediyorum 😅
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma bu geldi. :D

+Büyüyünce ne olacaksın?
-Moderatör.

Biraz buna benzemiş açtığınız konu :) Geleceğiniz ve kariyeriniz için daha verimli işlerle uğraşmak, yararınıza olur diye düşünüyorum. Ayrıca moderatörlük yapmak kolay değildir. Gün içinde onlarca kişi ile uğraşmanız gerekir. Yardımdan daha çok, kendinizi yazım yanlışlarını düzeltirken bulursunuz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı