Hatalı "Yanlış Bilgilendirme" uyarısı aldığımı düşünüyorum

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
PlayStation 5 ekran kartı hangi kartla denk? Konuda ki yaptığım yorumun yanlış olmadığını düşünüyorum fakat yanlış bilgilendirmeden dolayı ceza yedim. Yetkili arkadaş benim verdiğim bilginin yanlış olduğunu söyleyip kendisi PS5 RDN2 GPU'sunun RTX 2080 serisinden daha güçlü olduğunu yazmış yorumumun üstüne. Bu cümleden de anlaşıldığı gibi RTX 2080 Ti'dan bile daha güçlü oluyor bu durumda PS5 GPU'su. Fakat bunun üzerine daha da araştırma yaptım ve benim yazdığım gibi PS5'in RTX 2080-2080 Super gücünde olduğunun kanısına vardım tekrardan. PS5 RDNA 2 GPU'su kullanıyor evet ama tüm özelliklerinden yararlanamıyor Xbox Series X gibi. Ayrıca benden başka da RTX 2080 Super gücünde diye yazılmış acaba onlara da uyarı verildi mi? Araştırma yaptığım kaynaklar aşağıdadır, buna rağmen halan daha bu bilgi yanlış deniliyorsa konuyu direk kabaca kilitlemeden güzel bir açıklama yaparsanız çok iyi olur. Sonuçta bilmemek değil, öğrenmemek ayıp.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Confirmed: PS5 doesn't have full RDNA 2 integration but Xbox Series X|S do Ve bazı yabancı Youtube kanalları. Teşekkürler.
Yukarıda ufak bir anlam hatası olmuş, PS5 tamamıyla RDNA 2 özelliklerini kullanamıyor fakat Xbox Series X kullanabiliyor yazmak istemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Tekrardan değerlendirince verdiğim cezanın yanlış olduğunu gördüm. Series X kağıt üstünde güçlü olsa da sağlıklı bir karşılaştırma ya da net bir üstünlük söz konusu değil. Size yanlış bir ceza verdim, kusura bakmayın.

Cezanızı kaldırdım.

İyi sosyaller. :)

Merhaba,

Tekrardan değerlendirince verdiğim cezanın yanlış olduğunu gördüm. Series X kağıt üstünde güçlü olsa da sağlıklı bir karşılaştırma ya da net bir üstünlük söz konusu değil. Size yanlış bir ceza verdim, kusura bakmayın.

Cezanızı kaldırdım.

İyi sosyaller. :)
Önemli değil, ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca ilk defa başıma geldiği için soruyorum uyarım siliniyor mu yoksa kalıyor mu? :)

Önemli değil, ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca ilk defa başıma geldiği için soruyorum uyarım siliniyor mu yoksa kalıyor mu? :)

Uyarı puanıyla beraber hesabınızdan kaldırılıyor, kaldırıldı da. :)

Geri
Yukarı