Haksız yere yanlış bilgilendirme aldığımı düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir yanlış bilgilendirme cezasının haksız olduğuna ilk defa katılıyorum, çünkü A50'de video sabitleme kesinlikle var. Tahminimce cezayı veren moderatör hocamızın boşluğuna geldi veya kendisi aslen forumun diğer kısımlarında görevliyse bilmiyordur.

A50 Kullanıyorum EIS sanırım video sabitleme oluyor, eğer o ise var. İnceleme videolarında dile getiriyorlar zaten.
Beni desteklediğiniz için teşekkür ederim. Bu arada cihazı iyi günlerde kullanın.
Bir yanlış bilgilendirme cezasının haksız olduğuna ilk defa katılıyorum, çünkü A50'de video sabitleme kesinlikle var. Tahminimce cezayı veren moderatör hocamızın boşluğuna geldi veya kendisi aslen forumun diğer kısımlarında görevliyse bilmiyordur.
Ben de rastgele bir telefonu kullanıyorum şu yok desem hemen diğer üyeye haksızlık yapılması doğru olur mu? Bence mantıklı değil.
Dalginligina gelmiş olabilir. Ama bence duzeltmeliydi. Özür dilerse ve duzeltirse çok makbule geçer. Diğer üyeler de yanlış bilgilendirme yapmış oluyor.
@HakanCT

Son düzenleme:
A50 modelinde EIS var, ortada bir yanlış bilgilendirme yok.

Bir aralar The Miller vardi o da kafasına göre yanlış bilgilendirme veriyordu. Şahsen bana da bir ara yanlış bilgilendirme cezasi vermişti konu açmama rağmen bir şekilde ortada doğrudan bir yanlış bilgilendirme olmamasına rağmen bir şekilde üste çıkip konuyi kitlediler cevap vermeme engel oldular, daha sonra tekrardan konu açtım konum onaylanmadi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefon bölümünde her gün onlarca doğrudan yanlış bilgilendirme yapiliyor onlari rapor ettiğinde nadiren yanlış bilgilendirme cezasi veriyorlar ancak iş moderatörün haksiz şekilde yanlış bilgilendirme cezasi vermesine gelince genelde görmezden geliyorlar ve konu kilitleyip sana doğru düzgün cevap hakkı vermiyorlar bu da buradaki moderatörlerin olumsuz davranışlarından bazilari.

Moderator vasfini aldiktan sonra da tutumu değişen yetkililer var buna çok rastladim. Yetkili olmak sizi özel kılmaz, çizginizden ödün vermeyin.

Bunlari dedim diye Technopat düşmanı da kesilmiyorum, burasi özel bir site, yapilan yanlışlari da ben görmezden gelemem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı