Hatay devlet hastanesi önü

@Befehle ölü çok fazla :( Bu kadar kişiyi gömecek yer olduğunu da sanmıyorum, muhtemelen toplu mezarlar kazılacaktır. Zamanında Afganistan'da yapılmıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatay'a anarşi çıktı çıkacak. Hükumet doğru düzgün yardım etmedi daha 1 kere helikopter gördük onun dışında tik yok yollar da kapalı falan değil bizzat arkadaşım memlekete gitti bir saatlik bir aksama ile çok rahat gitti. yollar Kırımlı sadece.
Arkadaşlarımdan bazıları haber alınamıyor kimisinin babası vefat etmiş maalesef. Kiminin kuzeni. Burada enkaz oluştu ayrıca bayağı.

Hatay'a anarşi çıktı çıkacak. Hükumet doğru düzgün yardım etmedi daha 1 kere helikopter gördük onun dışında tik yok yollar da kapalı falan değil bizzat arkadaşım memlekete gitti bir saatlik bir aksama ile çok rahat gitti. yollar Kırımlı sadece.
Arkadaşlarımdan bazıları haber alınamıyor kimisinin babası vefat etmiş maalesef. Kiminin kuzeni. Burada enkaz oluştu ayrıca bayağı.
Adıyaman'da da aynı şekilde olduğunu duydum. Adıyaman milletvekili de vefat etmiş.

Geri
Yukarı