Hatay, Reyhanlı'da Suriyeliler ayaklandı!

Hatay, Reyhanlı'da Türkiye'nin kurduğu kamptaki yüzlerce Suriyeli ayaklandı! Suriyeli sığınmacılar, Türk askerinin nöbet kulesine patlayıcı madde atıp, beton duvarı aşıp ele geçirmeye çalıştı...

Sınır bölgesinde çiftçinin aylardır emek verdiği ve tam hasat zamanı köylülerin buğdaylarını, zeytinliklerini ateşe verdiler!

Aşağıda görüntüleri bulabilirsiniz. E, ne demişler? Acıma yetime döner koyar...

189560412_538260057169445_2359963564554900217_n.jpg

191383701_502889814390822_6167908304874810460_n.jpg

Hatay, Reyhanlı'da Türkiye'nin kurduğu kamptaki yüzlerce Suriye'li ayaklandı! Suriye'li sığınmacılar, Türk askerinin nöbet kulesine patlayıcı madde atıp, beton duvarı aşıp ele geçirmeye çalıştı...

Sınır bölgesinde çiftçinin aylardır emek verdiği ve tam hasat zamanı köylülerin buğdaylarını, zeytinliklerini ateşe verdiler!

Aşağıda görüntüleri bulabilirsiniz. E, ne demişler? Acıma yetime döner koyar...

Eki Görüntüle 1036985

Eki Görüntüle 1036988

Keşke şuradakinlerin hepsini 3. Vlad'a verebilsek.

Humanist olmayan çocuk katilisin yani. İyi en azından safın belli.

Bana ne dediğiniz önemli değil. Ben yapılması gereken şeyleri söyledim. Ülkenin geleceği daha önemli. Bana taktığınız lakaplar benim düşüncelerimi değiştiremez. Ayrıca sizin açınızdan bakarak şöyle bir soru sorayım neden suriyelilerden nefret edenlere laf ediyorsunuz da bu nefretin oluşmasına sebep olanlardan bahsetmiyorsunuz?

Bana ne dediğiniz önemli değil. Ben yapılması gereken şeyleri söyledim. Eğer elimde de imkan olursa tereddüt etmeden yaparım zaten. Ülkenin geleceği daha önemli. Bana taktığınız lakaplar benim düşüncelerimi değiştiremez. Ayrıca sizin açınızdan bakacak olursam şöyle bir soru sorayım neden suriyelilerden nefret edenlere laf ediyorsunuz da bu nefretin oluşmasına sebep olanlardan bahsetmiyorsunuz?

Anlamadığın kısmı şu, suriyelilerden değil Suriye'li çocukları da kurşuna dizerim diyenlere karşıyım. Çocuk her yerde çocuktur. Bunun hükümetle ne alakası var.

Yeni konular

Geri
Yukarı