Hatırlayamadığım çok eski bir araba oyunu

Dostum buldun mu oyunu, aynı oyunu ara sıra aklıma geliyor ben de bulamıyorum bi türlü. Babam çok oynardı, ben de onunla birlikte oynardım çok eskiden. 1990 doğumluyum, revolt a benziyor ama değil gibi de bilemedim

Şu olabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon, bu galiba sadece PS oyunu. Tam emin değilim ama...

Arkadaşlar merhaba. Benim birkaç gündür merak ettiğim bayağı küçükken oynadığım bir oyunu bulmak istiyorum. Oyunun konusu adamakıllı yoktu. Sadece sürekli ya çarpışıyorduk ya yarışıyorduk rastgele ilerliyordu ve etraftaki neye çarparsam çarpayım puan alıyordum ve yol üzerinde diğer arabaları patlatmamı sağlayacak Nitro gibi ekipmanlar oluyordu. Oyunun görüntü kalitesi çok iyi değildi. Arabaların gücü veya başka donanımlarının pek önemi yoktu sanırsam rastgele veriyordu arabaları zaten. Umarım hatırlayanınız olur ve oyun İtalya gibi bir yerde dondurma şemsiyelerinin olduğu sahil kentlerine benzeyen maplerde geçiyordu. Oyun genel mahiyette matrak bir oyundu ciddi yarış veya fazlaca dikkat isteyen bir oyun değildi amaç sadece çarpışmak veya yarışırken diğer arabaları patlatmak...

Ben de hatırladım öyle bir oyun, 2016-2017 veya daha eski yıllarda oynuyordum ben galiba.

Arkadaşım, senin dediğin oyun Need For Speed 2005 Most Wanted olmasın? Onda var dondurma şemsiyeleri ve polis kovalarken nesnelere çarptıkça puan alıyorduk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değil, arkadaşın dediği oyuncak arabalarla oynanan bi oyundu. Rampalardan takla falan atınca nitro gibi bişeyler geliyordu, diğer arabalara çarpınca gidiyordu falan. Çok güzel ve eğlenceli bi oyundu ama sanırım tüm Türkiye’de sadece ben ve başlığı açan arkadaş oymamış 😄

Değil, arkadaşın dediği oyuncak arabalarla oynanan bir oyundu. Rampalardan takla falan atınca Nitro gibi bir şeyler geliyordu, diğer arabalara çarpınca gidiyordu falan. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu ama sanırım tüm Türkiye'de sadece ben ve başlığı açan arkadaş oymamış 😄

O oyun farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı