Hattım 16 Mbit Kaldırır mı?

VQ35DETT

Kilopat
Daha fazla  
Evet beyler konu başlığında da belli olduğu gibi hattımın 16 Mbit kaldırıp kaldıramayacağı merak ediyorum. Ona göre paket değiştircem. Şu an 8 Mbit paket kullanıyorum fakat en fazla 4.5 Mbit gördüm.

Şehir dışında olduğumdan dolayı görüntüyü kardeşim yolladı kusuruma bakmayın.

_20180320_185404.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hattınız 9 MBPS desekliyor. Hattınızla 6 MBPS tanımlı ve bu değerlerde sürekli kopma yaşarsınız. Yani paketinizi yükseltmeye gerek yok.

Hattınız 9 MBPS desekliyor. Hattınızla 6 MBPS tanımlı ve bu değerlerde sürekli kopma yaşarsınız. Yani paketinizi yükseltmeye gerek yok.

Ne kadar hız alırım sorgulaması yaptığımda 16 Mbit yazıyor. TTnet'in bu konuda yapabileceği herhangi bir şey var mıdır acaba biliyor musunuz?

Binanız da internet kullananlar varsa onlara bir sorun ne kadar hız alabildiklerini. Eğer ki sizden daha iyi hız alabilen olursa sizin iç tesisatınızdan kaynaklı bir sorun olabilir. En doğrusu Türk Telekom müdürlüğüne gidip alt yapı müdürüne sormak.

Binanız da internet kullananlar varsa onlara bir sorun ne kadar hız alabildiklerini. Eğer ki sizden daha iyi hız alabilen olursa sizin iç tesisatınızdan kaynaklı bir sorun olabilir. En doğrusu Türk Telekom müdürlüğüne gidip alt yapı müdürüne sormak.

Çok teşekkür ederim sağolun

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı