Hattım 35 Mbps destekler mi?

Hat değperlerim bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220221-191955_Gallery.jpg
    Screenshot_20220221-191955_Gallery.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 33
Hat değerlerimi attım zaten orada 48 Mbps dowload yazıyor.
Kablo değişimi güzelce yapıldığı taktirde o hızlara erişebilirsin. Ben 561 metre mesafeden 50 Mbps'i sorunsuz alıyorum. Hatta sanırım 65 Mbps kapasitesi var. Modemde 78 görünüyor ama 75 mbps paket alırsam o kadar verimli alabileceğimi sanmıyorum. İsterseniz ekip isteyin, kutunuzdan ve evinizden ölçümler yapsınlar. Kutuda kapasiten çok yükseliyorsa iç tesisat yenileme yapılabilir.

Kablo değişimi güzelce yapıldığı taktirde o hızlara erişebilirsin. Ben 561 metre mesafeden 50 Mbps'i sorunsuz alıyorum. Hatta sanırım 65 Mbps kapasitesi var. Modemde 78 görünüyor ama 75 Mbps paket alırsam o kadar verimli alabileceğimi sanmıyorum. İsterseniz ekip isteyin, kutunuzdan ve evinizden ölçümler yapsınlar. Kutuda kapasiten çok yükseliyorsa iç tesisat yenileme yapılabilir.

Ünerin için teşekkürler fakat ben 75 Mbps hız istemiyorum 35 Mbps için sormuştum 35 Mbps hızı sıkıntı yaratır mı sizce.

Herkes ihtiyacı olan hızı almalı bence. 75 hızı gereksiz bana 35 hızı da yeterde artar bile.
Sen Türk halkının özetisin işte ne diyeyim ben 100 dowland alabiliyorken 46 alabiliyorum artık onun için kıyameti kopardım adam 75 istemiyor ne diyeyim abi sürün yani.
Büyük bir ihtimal yaşın küçük şunu diyeceğim; "Dowland hızının fazlası zarar değildir" -Ali Fidan 😎👍.

Yeni konular

Geri
Yukarı