Hattım kaç Mbps destekliyor?

DataBaser

Centipat
Screenshot_2.png

Sizce hat kaç Mbps destekliyor? Ve hangi paketi kullanmalıyım ve yeni modem almalı mıyım VDSL destekli?

Şu anki paketle AKN doldurmadan en fazla 450 KB AKN dolunca en fazla 100 KB alıyorum ve ara sıra internet gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Santrale çoook uzaktasınız. Kilometreler var aranızda. Şu an 1/0.5 Mbps tanımlı. 4 Mbps destekliyor gibi görünse bile 4 Mbps tanımlanırsa internete hiç çıkamama ihtimaliniz var. VDSL destekli modem falan almayın, başka pakete de geçemezsiniz bu değerlerle. Bu hizmete ne kadar ödüyorsunuz? Para sorun değilse Superbox alın, en azından kullanabileceğiniz bir internetiniz olur.

Hattınızın kopmasının sebebi galiba Upload hızının dayanamaması. Download olarak maksimum 4 Mbps diyor ama aldığınızda yüksek ihtimalle hat kopması ile yaşayacaksınız. @Eryd'in dediği gibi Süperbox alın en azından rahat edersiniz. Ama bence ev içi tesisatta kötü durumda.

Eki Görüntüle 570428

Sizce hat kaç Mbps destekliyor? Ve hangi paketi kullanmalıyım ve yeni modem almalı mıyım VDSL destekli?

Şu anki paketle AKN doldurmadan en fazla 450 KB AKN dolunca en fazla 100 KB alıyorum ve ara sıra internet gidiyor.
Altyapı sorgulayın eğer 4 Mbps göstermez ise iç tesisatta sorun var.

Eki Görüntüle 570428

AKN dediğinize göre "İnternetsiz Ev Kalmasın" paketini kullanıyorsunuz. Zaten o paket AKN dolmadan 4Mbps dolunca ise 1Mbps hız sağlıyor.

Hattınız maksimum 4Mbps destekliyor. Daha üst bir paketi kaldırmaz.

AKN dediğinize göre "İnternetsiz Ev Kalmasın" paketini kullanıyorsunuz. Zaten o paket AKN dolmadan 4Mbps dolunca ise 1Mbps hız sağlıyor.

Hattınız maksimum 4Mbps destekliyor. Daha üst bir paketi kaldırmaz.
Aynı paketi aynı durumdan dolayı bende kullanıyorum. Birde hala Amerika ile Türkiye'yi kıyaslıyorlar.

Geri
Yukarı