Hattım VDSL destekliyor mu?

@Zgrrs @U. Altun, verdiğiniz 2 sitede de altyapımın olmadığı Max 15Mbps alabileceğim yazıyor. TTNET'i aradığımda ise 80'e kadar desteklediğini söylüyor ancak ben 50Mbps downloadım olmasına rağmen 35Mbps hız alabiliyorum burada ben şimdi doğru veriyi tam olarak nereden anlayacağım anlamadım :D.

Eksik noktalama işareti yaptığım için ceza almışım. Sonuç itibari ile bizim de mesaimiz bu, buranın amacı insanlarin sorunlarına yardımcı olmak değil ki Türkçeyi ne derece verimli ve doğru kullaniyoruz bunu test edebilmemiz için var burası.
Gecenin saat 2 sinde siz sorununuza çözüm arıyor bizde oturmuş cozum olabilir miyiz diye ugrasiyoruz sabah işe gitmek zorunda olmak falan degil, asıl önemli olan noktalama kardeşim.
Yani asıl olan buysa Türkçe kurallarına muntazam şekilde özen gosterebilecek zamanı olan yönetim bütün başlıklara çözüm olsun. Boylece biz hata yapmayız, onlar bu hataları cezalandırmakla zaman harcamaz ve başlık sahibide yönetimden yardım almış olur, bizde hayatlarımıza geri döner, işimiz dustumu gelir burada bakiniriz.
Kuraldır ne yapalım diye riayet etmeye calisiyorum ama baymaya başladı artık.
Naçizane bildiklerimizle zaten yardımımiz dokunacak konu sayısı az, ben de istemsizce elimi ayağımı bir süredir iyice cektim sayılır.
İşine gelmiyorsa gidersin zihniyetini benimseyip dile getirmek kolay, burada uzunca süredir bulunan insanlara vefa göstermek zor olan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı