Hattımdan maksimum kaç hız alabilirim?

Zbyszek

Centipat
1638199042787-png.1228899

Bağlantı DurumuBağlı
Oran (Yukarı/Aşağı)5921/24576 kbps
Gürültü Sınırı (Yukarı/Aşağı)6.6/11.9 dB
Modülasyon TipiVDSL2
Hat Zayıflaması (Yukarı/Aşağı)37.3/15.8 dB
Çıkış Gücü (Yukarı/Aşağı)9/13.5 dBm
Veri Yolu (Yukarı/Aşağı)Fast/Interleaved
Max Oran (Yukarı/Aşağı)5296/37931 kbps
Sorum başlıkltaki gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu konuda net bir şey diyemem. Ama dediğim gibi, eğer kullandığınız kablolarda sıkıntı varsa yenileri ile değiştiğin zaman hat değerlerinde iyileşmeler olur. Denemekte fayda olduğunu düşünüyorum :) İç tesisat kablolarını değiştirmek çok basit emin ol. Bina üzerinde ki ankastre kutusundan ev içine gelen kabloyuda değiştirmek istersen YouTube'da bu konu hakkında videolar mevcut. Bazı kullanıcıların ankastre kutu içi kabloları bayağı karışık olabiliyor. O yüzden evin içinden kutuya giden kabloyu bulmakta zorlanabilirsin, ama kabloyu bulursan emin ol ankastre içinde kabloyu çakmak çok basit. Krone çakma pensesi ile yapabilirsin. Bu ürünlerin fiyatları da 15 TL'den başlıyor.
Değiştirdikten sonra tekrardan bir konu açıp sizi etiketleyebilirim sanırım? Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Değiştirdikten sonra tekrardan bir konu açıp sizi etiketleyebilirim sanırım? Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Tabiki olur. Ama benim kendi düşünceme göre VDSL2 olan bir altyapı da hat zayıflama değeri bu kadar kötü olacağını düşünmüyorum. İç veya dış tesisat da bir sorun olabileceğini düşünüyorum. Umarım bu değişikler sorunu çözer.

Yeni konular

Geri
Yukarı