Hava akışı iyi olan kasa önerisi

Peki sıvı soğutmayı nereye takacağım? Ona yer kalıyor mu?
Sıvı soğutmayı üste takacaksın ya :D Onun fanlarını egzoz şekilde takarsın.

Aslında attığım görsel direkt olarak kendi kasana uygulaman gereken fan konfigürasyonunu içeriyor.

Sıvı soğutmayı üste takacaksın ya :D Onun fanlarını egzoz şekilde takarsın.

Aslında attığım görsel direkt olarak kendi kasana uygulaman gereken fan konfigürasyonunu içeriyor.

Hocam sizi çok yordum ama 😅

Mavi egzoz fanları. Kırmızı yere sıvı soğutma, yeşil yere hava girişi. Ben böyle anladım 😄

1648855253496.png

Hocam sizi çok yordum ama 😅

Mavi egzoz fanları. Kırmızı yere sıvı soğutma, yeşil yere hava girişi. Ben böyle anladım 😄

Eki Görüntüle 1348125
Hayır hocam ya :D Bak üste sıvı soğutma takacaksın ya, sıvı soğutmanın üstünde bulunan fanları havayı dışarı atacak şekilde montajlayacaksın. Kaldı 6 fan boşluğu; 3 yan ve 3 alt. Bunları ise havayı içeri alacak şekilde montajlayacaksın.

Resimdeki adam ne yaptıysa direkt olarak aynısını yap.

Hayır hocam ya :D Bak üste sıvı soğutma takacaksın ya, sıvı soğutmanın üstünde bulunan fanları havayı dışarı atacak şekilde montajlayacaksın. Kaldı 6 fan boşluğu; 3 yan ve 3 alt. Bunları ise havayı içeri alacak şekilde montajlayacaksın.

Resimdeki adam ne yaptıysa direkt olarak aynısını yap.

Tamam hocam. Teşekkür ederim tekrardan 😅

Rica ederim, kasa geldiğinde montaj fasıllarını vs. bitirince müsait olursan bi' fotoğraf patlar :)

Tabiki. Ancak fanlarım vs RGB olmadığı için fotoğraftaki gibi olmayacak. Fanlar öldüğünde ancak RGB fan alırım. Sırf RGB için elimdeki fanları çöp etmeye gerek yok :D

Tabiki. Ancak fanlarım vs RGB olmadığı için fotoğraftaki gibi olmayacak. Fanlar öldüğünde ancak RGB fan alırım. Sırf RGB için elimdeki fanları çöp etmeye gerek yok :D
Doğru parça seçimleriyle RGB sistemler kadar cıvıl cıvıl olmasa da mükemmel bir görünüm elde etmek mümkün :)

Örneğin;

1648856027722.png

Geri
Yukarı