Hava akışı iyi olan kasa önerisi

Aerocool Aero800 ürününü şiddetle öneririm. Bizzat kullandığım ve memnun olduğum bir kasa.
Ayrıca, Technopat tarafından da incelenmiştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aerocool Aero800 ürününü şiddetle öneririm. Bizzat kullandığım ve memnun olduğum bir kasa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şahane kasaymış önerdiğin icin çok saol.

Dark N10 kasasına bakabilirsin dahili 5 fanla ve fan kontrolcü ile geliyor. Malzemesi kaliteli ve sade.

N10 advanced nasil oneriyormusun?
Dark'ın bu kasaları bizim önerdiklerimizle kapışamaz.
Ayrıca merak etme hava alıcaktır. Orası az diye hava almayacak mı bu kasa :)? Aero800, CM Lite 5, P400, Enthoo Pro M bunlar hep kaliteli kasalar. Ancak içlerinde en iyisi Enthoo Pro M'dir.

Aynı amaçla ben de bayağı araştırmıştım. Konuda bahsettiniz mi göremedim ama benim derdim sıvı soğutmayi da karşılayabilecek bir kasa idi. Çokça övülen Nzxt s340'ı aldım. Ancak daha radyatörü monte ettiğim gibi kasada hava alacak ciddi bir bölge kalmadığı için iade edip Corsair 750d Airflow Edition pencereli kasayı aldım tavsiye üzerine. Bütçe yazmadığı için tavsiye ediyorum, gerekirse ikinci eli falan alınabilir taş gibi kasa çünkü.

Önde 2x14(12), üstte 3x14(12), arkada 1x12, altta istenirse harddisk tutucuları sökülerek 2x12 fan takacak yer var. Ve kendisi yatan iki ya da üç fan ile geliyor. Tabi hepsine takmak biraz abartı bir çözüm ama adını bu kadar iyi karşılayan kasa sayısı azdır sanırım :).

Biraz araştırdım da bu kasada hdd bölümü kapalı olduğu ve delikli olmadığı için hdd ler cok ısınıyormuş. Sendede ısınıyormu.

Enthoo Pro M bu modeller arasında en iyi seçenek olacaktır. 1 fan falan diyorsun da ne yapacaksın fanı. Dark N10'da 5 fan varda ne oldu? Sessiz ve hava akışı en iyi şuan Enthoo Pro M.

Biraz araştırdım da bu kasada hdd bölümü kapalı olduğu ve delikli olmadığı için hdd ler cok ısınıyormuş. Sendede ısınıyormu.
Alakası yok, şu an 34 derece hatta. Kasanın önünde takılı fan aynı zamanda HDD ısısını düşürüyor.
Buyurun, HDD sıcaklık değeri
hdd.PNG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı