Hava Akışı ve Kablo Yönetimi İyi Kasa Önerisi

240mm sıvı soğutucunuz varmış bence üstü 240mm radyatör destekli olan bir kasa almalısınız o yüzden MB511 öneriyorum ben size tekrardan 😂 pişman olmazsınız kasa gerçekten güzel. NZXT de çok iyi ancak boşuna vermenize gerek yok fazla ücret ayrıca havalandırmasının iyi olması bence her şeyden önemli.

Arkadaşların da önerdiği gibi ben de MB511 öneririm. Forumda çok fazla kişinin memnun kaldığını gördüm. Ben de alacağım aynı kasayı. Bütçe varsa MasterCase 5 Pro’yu öneririm. Kablo karmaşasının “k”’sı olmaz.

Tasarım olarak mastercase pro 5 daha iyi ancak fiyat farkı olarak değer mi emin değilim.
MasterCase üst düzey bir kasa zaten. 6 adet 14cm fan, her yerinde toz filtreleri ve bir sürü alıp takılabilecek veya çıkarılabilecek aksesuarları var. Kasa çok büyük kablolama sorunu olmaz. Çok sağlam ve hava akışı iyi olan bir kasa. Zaten kasa diyince akla ilk gelenin Cooler Master olması lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı