Havacılık yönetimi okunur mu?

4 yıllık havacılık yönetimi, eğer köklü bir üniversite okunacaksa okunur.

İş imkanları sana bağlı tamamen ama havacılık adı geçen her yerde çalışılabiliyor.

Bölümü okurken YDS'den 70 puan alıp bir ingilizce skoru oluşturmaya çalışın. İşe giriş için çok efektif.

Tavsiye edebileceğim üniversiteler şu şekilde:
•Eskişehir Teknik Üniversitesi
•Kocaeli Üniversitesi
•Samsun Üniversitesi
•Burslu THK Üniversitesi
•İskenderun Teknik Üniversitesi

İçlerinden en avantajlısı Samsun Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi. Eskişehir'in sadece adı yetiyor çünkü eskiden Anadolu Üniversitesi bünyesi altındaydı ve 1980'lerden beri bu eğitimi veriyor. İçlerinde en köklü üniversitedir.

Samsun Üniversitesi ise SHGM destekli bir müfredatta eğitim veriyor ve mezun olduğunuz zaman sizlere sertifika programı veriyor. Ramp, yolcu hizmetleri, ikram hizmetleri gibi çeşitli sertifikalarla sadece tek bir alanda bile uzmanlaşılabiliyor.

Havacılıkta bağlantı kurmanız çok önemli. Çeşitli akademisyenlerle, İK'lerle ve sektör profesyonelleri ile aranızı iyi tutun. Mutlaka bir LinkedIn hesabınız olsun.

Bir havacılık öğrencisi olarak işe yarar tavsiyelerimi sunmuş bulunmaktayım 😌

Hocam bu sene 0 çalışmayla 900k ya girdim EA da aslında açıktan okuyacaktım bir anda mezuna bırakıp düzgünce çalışmak esti ve hedef olarak samsun havacılık yönetimi gözüme çarptı. Sizce bu bölüm okunduktan sonra iş imkanları ne olur? Okumaya değer mi bir de matematik ne kadar önemli biraz kötüyümde o konuda.

4 yıllık havacılık yönetimi, eğer köklü bir üniversite okunacaksa okunur.

İş imkanları sana bağlı tamamen ama havacılık adı geçen her yerde çalışılabiliyor.

Bölümü okurken YDS'den 70 puan alıp bir İngilizce skoru oluşturmaya çalışın. İşe giriş için çok efektif.

Tavsiye edebileceğim üniversiteler şu şekilde:
•Eskişehir teknik üniversitesi.
•Kocaeli üniversitesi.
•Samsun üniversitesi.
•Burslu thk üniversitesi.
•İskenderun teknik üniversitesi.

İçlerinden en avantajlısı Samsun Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi. Eskişehir'in sadece adı yetiyor çünkü eskiden Anadolu Üniversitesi bünyesi altındaydı ve 1980'lerden beri bu eğitimi veriyor. İçlerinde en köklü üniversitedir.

Samsun Üniversitesi ise shgm destekli bir müfredatta eğitim veriyor ve mezun olduğunuz zaman sizlere sertifika programı veriyor. Ramp, yolcu hizmetleri, ikram hizmetleri gibi çeşitli sertifikalarla sadece tek bir alanda bile uzmanlaşılabiliyor.

Havacılıkta bağlantı kurmanız çok önemli. Çeşitli akademisyenlerle, ık'lerle ve sektör profesyonelleri ile aranızı iyi tutun. Mutlaka bir LinkedIn hesabınız olsun.

Bir havacılık öğrencisi olarak işe yarar tavsiyelerimi sunmuş bulunmaktayım 😌

Hocam aynı bölüm özyeğin'de de bulunuyor sıralaması da hayli bir yüksek orası sizce nasıl.

Geri
Yukarı