Havadan fiber kablo döşenir mi?

Hayır maksimum 100 Mbps hıza 85 TL ücret talep ediyorlar.
Peki kendi internet sitelerindeki altyapı sorgulama hizmeti sonucu çıkan bağlantı hızını %100 bir şekilde verebiliyorlar mı? Benim binada 75Mbps diyor ama ben TTNET 50Mbps internete 183 lira ödüyorum. Boşa fazladan 100 lira vermeyeyim :D

Dur bir dakika. Şimdi buraya altyapı döşediklerine göre arkadaş 85 TL'ye 1000Mbps kullanabilecek mi? TurkNet'in ''altyapınız ne kadar destekliyorsa o kadar hızlı internet aynı fiyata'' gibi bir olayı vardı.
250tl 1000mb paketi
Fiber gelmiş havadan alttan daha ne düşünüyon aç bir erik dalı evde oyna.

Hocam ya ben çok bahtsızım TürkNet'ten 15 20 gün önce kablo net e geçtim 2 yıl sözleşme yaptım baktım bu gün fiber çekiyor TürkNet elim ayağım titriyor üzüntüden.
Peki kendi internet sitelerindeki altyapı sorgulama hizmeti sonucu çıkan bağlantı hızını %100 bir şekilde verebiliyorlar mı? Benim binada 75Mbps diyor ama ben TTNET 50Mbps internete 183 lira ödüyorum. Boşa fazladan 100 lira vermeyeyim :D.

Hocam TürkNet yapa(fiber) altyapısı yoksa Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor (kiralıyor)zaten ama geçin TürkNet'e 95 TL'ye altyapının desteklediği kadar hız veriyorlar tahahüt te yok beğenmez iseniz iptal edersiniz.

Son düzenleme:
Düşünsenize TurkNet bize altyapı çekmiyor başkalarına çekiyor diye gece gizlice gelip fiber kablolarını kesip kaçan bir ekip var. Ben o ekibin lideri olurdum sanırsam. 😀

Moralinizi bozmak istemem ama en az daha 1 senesi var aktifleşmesinin. Bana geleli 3 ay oldu neredeyse ama hiçbir tık yok. Sürekli yatırım beklediklerini söylüyorlar. Bu arada bende de kablolar havadan çekildi.

Son düzenleme:
Acaba herhangi birinin internetine kaçak kablo çeksek ek yaparak internetini kullanabilir miyiz? :D

Geri
Yukarı