Havadan Sudan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam olarak buradaki millet kelimesi şimdiki ''halk'' kavramıyla denk düşüyor.
Siz halk diye değiştirebilirsiniz. Ben millet olarak kullanmaya devam edeceğim. :)

Düzenlenme: Seçimle alakalı olarak İmamoğlu'nun "Hak, hukuk, adalet" sözlerini demişsiniz sonradan. Bende seçimle olarak İmamoğlu'nun "Egemenlik kayıtsız şartsız sadece ve sadece millettindir." sözünü söylüyorum :)
@FCLivorno

Daha devrim bitmedi yoldaş! Yolumuz uzun. Yarın bu iş bitmiş olur sanırım. Açtığım konu her şeyi bitirecek olan son silahımız.
Vallah ben isterdim ki avatarini değiştirip konuyu burda kapatman. Ama Che'yi begeniyorsun ve onu kullanmak istiyorsun. Belki ki birileri de sevmiyor ve seni raporluyor. Ben diyeceğimi dedim. Konuyu devam ettirmek istiyorsan senin kararin saygı duyarım dedim. Benim işim değil sonuçta. Güldük eğlendik. Konuyu buraya tasimayalim ki yine kapanmasin bu konu.

Herkes CHE avatarı koysun konu kapansın. :) Sen neymişsin be abi?
...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oh be. Kilidin haksız yere atıldığını kanıtladık sonunda! Bunu hepimiz yaptık, herkese teşekkürler. Haksızlık konusunda bize yardım eden @Little Bobby ve @Jira ya çok teşekkürler. Konunun kilidini açtığı için @apesh1t e ayrıca teşekkürler. Umarım bahsi geçen moderatör hakkında gereği yapılır.

😀 Ha bir de millet bahçeleri var tabi. (neyse ki cumhur bahçesi değil) O yüzden de sevmem o kelimeyi. Halk bahçesi olsa sevilir. :)
Siz Millet kelimesini sevmezsiniz belki ama bugün Millet İttifakı'nı sevmiş olmanız lazım. :)
Şahsen ben sevdim Millet İttifakı'nı. :)

Bahsi geçen moderatöre çok tepki gösterildi. Yönetim hatasını bulursa gereğini yapacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı