Havadan Sudan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben fikir aşılama görmedim. Size göre hakkımızı aramamız çocuksu olabilir şahsi fikrinizdir ona bir şey diyemem. Fakat burda susturulan ve haksız yere ceza yiyip konusu kapatılan ve mesajı silinen arkadaşlar oldu, bunun en büyük örneği de bu konu oldu. Ki bundan yakınan eski modlar da oldu. Sussaydık ve çocukluk yapmasaydık işlemediğimiz hatanın cezasını çekiyor olurduk şuan. İyi geceler dilerim.
Mesajımı tekrar okursanız çocuksu bir olay yazmadım çocuksu bir olaya dönüştüğü izlenimini verdiğini yazdim. Yine mesajımı tekrar okursanız hakkınızı aramanıza çocukluk yazmadım. Burada özel harekat timiyle operasyon gerçekleştiriyor "mod" larına girmeyin rica ediyorum. Size de iyi geceler dilerim.

Mesajımı tekrar okursanız çocuksu bir olay yazmadım çocuksu bir olaya dönüştüğü izlenimini verdiğini yazdim. Yine mesajımı tekrar okursanız hakkınızı aramanıza çocukluk yazmadım. Burada özel harekat timiyle operasyon gerçekleştiriyor "mod" larına girmeyin rica ediyorum. Size de iyi geceler dilerim.
Yani o devrim ve operasyon muhabbetinin geyik olduğunu anlamadıysanız kusura bakmayın. Yapılan geyikten hoşlanmayanilirsiniz, bu durumda konuya girmek zorunda da olmuyorsunuz. Dediğim gibi gelişen olaylar sizde "çocuksu" izlenimi yaratıyor olabilir ama bence alakası yok, sıcak muhabbet ediyoruz o kadar. Yarın işiniz gücünüz vardır, daha fazla tutmayayım sizi.

"Sohbet" amaçlı açılan bir konunun siyaset ve moderasyon eleştirisine yöneltilmesi sebebiyle konu kilitlenmiştir.
Farklı bir konuda devam edilmesi durumunda, ilgili kişilerin konuya mesaj yazma yetkileri alınacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı