Türkiye'de Steam sudan ucuz

İyi ... yemişsin ne diyeyim. Hileciler yüzünden oyundan soğudum zaten. 2 aydır oynamıyorum. Oynarsam da Face-it oynuyorum. MM oynanmıyor. :dikkatli:
:D
Arkadaşımın hesabıydı çalınmıştı. Sonra ben o hesabı geri aldım sordum adama istiyor musun hesabı halen diye ve adam hayır dedi. Ben kendi hesabıma oyun almak için o hesabı sattım. :)

Türkiye gerçeği bu siyaset değil ki. Halkın çoğunluğu durumdan memnun mu, memnun. Türk Lirasının değer kaybı için halk dış güçler diyor mu, diyor. Dolar 2-3 ay önce 4 Lira civarındayken bugün 6 Lira ve bugün seçim olsa yine ülkeyi bu duruma getirenler iktidar olur mu, olur.
Öyle kıyaslayamazsın. Rusya'nın parası da aynı oranda değersiz. Hatta 2. süper güç Çinin parası bizim paramızdan bile değersiz. Tamam bizde memnun değiliz. Halkın çoğu durumdan memnun diyemezsin. Belki başka biri iktidara gelse dolar 9 olacaktı. Yani öyle genelleme yapma. İlk yazdığında ağzımı açmadım, arkadaş uyarmasına rağmen konu o olmamasına rağmen halen siyaset konuşmaya çalışıyorsun. Moderatörlere bildirdim. Lütfen karşılıklı konuşmayalım. Benle muhatap olmayınız. Konu kapansın sorun varsa moderatörlere bildiriniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı