Havalı tabanca almak

• Konuyu başlatan Ynka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 6B
Bende de kuru sıkı var ama hiç bir işe yaramıyor emin ol. Sesten dolayı hiç bir yerde kullanamıyorsun. Airsoft da değil de 4.5mm pellet atan yivli havalı tabancalar var. En azından atış yapıp bir şeyler vurursun.

Bende de kuru sıkı var ama hiçbir işe yaramıyor emin ol. Sesten dolayı hiçbir yerde kullanamıyorsun. Airsoft da değil de 4.5mm pellet atan yivli havalı tabancalar var. En azından atış yapıp bir şeyler vurursun.

Lunaparklardaki sahiller ki tüfekler gibi sanırım.

Başına bela alırsın kurusıkı silah alma polis çevirse 2000 TL cezası var eğer tabanca ile oynandıysa 5 yıl hapis 15000 TL cezası var havalı tabanca al ekol es 66 öneririm yerli tabanca ağırlığı falanda gerçek gibi arkadaşım kurusıkı yüzünden 3 kere ceza yedi hala akıllanmadı beline koyarsın bir gün biriyle kavga esnasında sinirden çekersin adamda gerçeğini çeker vurur geçer ceza falanda almaz kanun yüzünden.

Başına bela alırsın kurusıkı silah alma polis çevirse 2000 TL cezası var eğer tabanca ile oynandıysa 5 yıl hapis 15000 TL cezası var havalı tabanca al ekol es 66 öneririm yerli tabanca ağırlığı falanda gerçek gibi arkadaşım kurusıkı yüzünden 3 kere ceza yedi hala akıllanmadı beline koyarsın bir gün biriyle kavga esnasında sinirden çekersin adamda gerçeğini çeker vurur geçer ceza falanda almaz kanun yüzünden.

Reis mafya değilim niye belimde taşıyım o tabancayı gördüm güzel duruyor ama blowback yok.

Mafyayla alakası yok tehlikeye atma kendini ondan söylüyorum havalı tabanca da hafife alınacak bir silah değil bende vardı 5 tane soda şişesini patlatıp geçti 10 metrede.

Ses tabancaları mermi atıyor mu ben sadece barut patlatıyor diye biliyorum bu arada teşekkür ederim düşüncen için.

Ses tabancaları mermi atıyor mu ben sadece barut patlatıyor diye biliyorum bu arada teşekkür ederim düşüncen için.

Normal hali mermi atmaz ben atıyordum ama yöntemi vardı ve havalı tabancadan 3 kat daha güçlü atıyordu araba kapısını deler yani o derece ama dediğim gibi ruhsatlı al 2 belgeyle uğraşırsın ömür boyu senin olur kutusunda istediğin yerde taşıyabilirsin.

Yaşım 21 ama benim bildiğim kurusıkı almak için 18'den büyük olup belge falan bir sürü angaryayla uğraşmak gerekiyor.
Bende var ve hiç bir şey imzalamadım. Sokakta yanında taşımak istiyorsan Karakolda kayıt ettirmen gerekiyor. Satın alırken gerekmiyor. Parasını öde, al ve çık.

Geri
Yukarı