Haven Springs'e Hoş Geldiniz! - Life is Strange: True Colors

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Özellikle oyunun yarı açık dünyasına dikkat çeken güzel bir tanıtım videosu. Diğer tanıtım videolarına göre daha başarılı ve daha gaza getirmesi söz konusu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steph'in yeri başka ama ben Alex'le Ryan'ın arasını yapacağım. 😄
Evet, Tell Me Why'da da Tyler ve Michael'ı "arkadaş" bırakmıştım.
Homofobik değilim ama hikayeye ayak uydurmaya çalışıyorum. Tyler zaten trans bir birey, üzerine eşcinsellik de eklersek bu oldukça anlamsız kalıyor.
Yoksa Chloe'yi de Max'e öptürmüştüm. Biraz da Rachel'ın gıcığına. 😁

Son düzenleme:
Steph'in yeri başka ama ben Alex'le Ryan'ın arasını yapacağım. 😄
Rachel'ın yeri benim için çok ayrı ve Steph'e Rachel'dan kalmış bir hatıra gözü ile bakıyorum. O yüzden şimdiden favori karakterim Steph diyebilirim :D

Not: Genel spoiler Tell Me Why hakkında spoiler içerdiği için okuyamadım. Henüz oynamadığım fakat oynayacağım bir oyun.

Rachel'ın yeri benim için çok ayrı ve Steph'e Rachel'dan kalmış bir hatıra gözü ile bakıyorum. O yüzden şimdiden favori karakterim Steph diyebilirim :D
Ormanı yakmasa ben de severdim kendisini. Malum, bugünlerde kundakçılara karşı nefret doluyuz.
Steph'in yeri bambaşka, az Dungeons & Dragons atmadık kendisiyle. 😄

Tell Me Why'ı da mutlaka tavsiye ederim. Hikaye tüylerinizi diken diken ediyor, bu kadar etkileyici çok az yapım bulunuyor.

Ormanı yakmasa ben de severdim kendisini. Malum, bugünlerde kundakçılara karşı nefret doluyuz.
Steph'in yeri bambaşka, az Dungeons & Dragons atmadık kendisiyle. 😄

Tell Me Why'ı da mutlaka tavsiye ederim. Hikaye tüylerinizi diken diken ediyor, bu kadar etkileyici çok az yapım bulunuyor.
Orman olayı hakkında haklısınız fakat yaşadıkları şeyler ve ilk oyunda Rachel'a olan malum şey beni derinden etkilediği için çok özel bir karakterdir benim için.

Geri
Yukarı