Havit gamenot FUXI-H3 vs HyperX Cloud 2 vs Razer BlackShark V2 X

V2X'e sırf ses kartı olmadığı için kötü dediniz ona güldüm, bu arada mazilerimden birinde sizinle karşılaştım sanırım.

Ben kötü yazdığımı hatırlamıyorum? Sadece USB ses kartı olmadığını yazdım, ayrıca yaklaşık 1 hafta önce v2X almayı düşündüğüm bir mesaj yazdım v2X almayı düşünen bir arkadaşın konusuna. Bende o zaman öğrendim USB kartı olmadığını.

Ben kötü yazdığımı hatırlamıyorum? Sadece USB ses kartı olmadığını yazdım, ayrıca yaklaşık 1 hafta önce v2X almayı düşündüğüm bir mesaj yazdım v2X almayı düşünen bir arkadaşın konusuna. Bende o zaman öğrendim USB kartı olmadığını.
Usb ses kartı yok diye kötüledin resmen :D komedi. Kanka bunun ses kartı yok almayın. Ses kartı olmaması daha kötü olduğu anlamına gelmiyor sen öyle yorumlamışsın. Zaten bu fiyatlara gerçek 7.1 yok.

USB ses kartı yok diye kötüledin resmen :D komedi. Kanka bunun ses kartı yok almayın. Ses kartı olmaması daha kötü olduğu anlamına gelmiyor sen öyle yorumlamışsın. Zaten bu fiyatlara gerçek 7.1 yok.

Hocam şaka mısınız? Biz 3 tane kulaklığı karşılaştırıyoruz bende V2X'de ses kartı yok Cloud 2 daha iyi bu yönde dedim. 7.1 ile ilgili ağzımı bile açmadım. Madem bu kadar V2X sevdalısısınız arkadaşa parasını verin V2X+USB alsın.

Hocam şaka mısınız? Biz 3 tane kulaklığı karşılaştırıyoruz bende v2X'de ses kartı yok Cloud 2 daha iyi bu yönde dedim. 7.1 ile ilgili ağzımı bile açmadım. Madem bu kadar v2X sevdalısısınız arkadaşa parasını verin v2X+USB alsın.
Sizinle fazla anlaşamadık hocam anlamadınız beni, sanırım bende sizi anlamadım. İyi günler 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı