İnceleme Havit Gamenote H2002P

Merhaba arkadaşlar sizlere aldığım ve gayet memnun olduğum kulaklığımda edindiğim deneyimleri paylaşacağım.
Öncelikle bu kulaklığı alırken tereddüte kapılmıştım ancak sonrasında çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.
Kulaklığın görünüşü şöyle;

H2002P-01.jpg

fiziksel özellikler
Süngerleri hafızalı değil ancak gayet rahat, mikrofonu çıkarılabilir değil ancak bükünce hiç rahatsız etmiyor. Gözlük kullanan birisi olarak gözlükle de hiç sıkıntı yaratmayan bir kulaklık. Tüm kulağınızı sarıyor ve kafa boyutunuza göre kulaklığı ayarlayabiliyorsunuz.
Kumandasında ses azaltma ve arttırma tuşları var. Mikrofonu kapatma tuşu da var ve kumandadan RGB ışıkları da ayarlayabiliyorsunuz.
Modlar şöyle;

1709052514743.jpeg

Bu modda ışıklar etrafta dönüyor ortadaki ışık ise yavaşça değişiyor.

1709052567987.jpeg

1709052580177.jpeg

1709052590071.jpeg

1709052601296.jpeg

RGB tarafında sevmediğim şey hangi ayarda bırakırsanız bırakın PC açılınca klasik moda dönmesi.

yazılım tarafı

Kulaklığın bir uygulaması var. Alanlar ya da düşünenler için linkini bırakayım.

Bu uygulamayı pek çözemedim. Alacaklar kurcalayabilir. Ben şahsen kullanmıyorum uygulamayı. Soracaklar için 2-3 ay önce 850 lira civarı bir fiyata almıştım. İyi Sosyaller.

Arkadaşlar acemiliğimden kaynaklı eksiklikler olabilir sorularınız için aşağıda buluşalım.

Son düzenleme:
Rahatsız bir kulaklık olduğu söyleniyor ne düşünüyorsunuz bu konuda hocam? Bir de USB girişi mevcut mu?

USB ile bağlanıyor hocam, bence rahatsızlık vermiyor. Kişiden kişiye değişir tabii. Benim ilk kulaklığım olduğundan ilk takışlarımda uzun sürede ağrı yapıyordu. Ama zamanla geçti.

Az önce dediğim gibi, ilk incelemem olduğundan yanlışlıkla gönderince strese girdim hocam. Soracak sorunuz varsa burada cevaplayayım, acemiliğimi mazur görün.

Ses kalitesi, ses kasma performansı, mikrofonu nasıl? Ses kaydı atarsanız mükemmel olur mesela hocam.

Ses kalitesi, ses kasma performansı, mikrofonu nasıl? Ses kaydı atarsanız mükemmel olur mesela hocam.

Ses kalitesini ben seviyorum ancak dışarıya ses veriyor. Sesi 2 ila 4 arası kullanıyorum ama ses gayet de iyi geliyor bana. Mikrofonu tok ve kaliteli ses iletiyor. Ses kasma işi ise kesinlikle çok iyi, ben CS oynamaya çalışan biriyim ve adamın nerede olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorum.
Hemen geliyor hocam.

Ses kalitesini ben seviyorum ancak dışarıya ses veriyor. Sesi 2 ila 4 arası kullanıyorum ama ses gayet de iyi geliyor bana. Mikrofonu tok ve kaliteli ses iletiyor. Ses kasma işi ise kesinlikle çok iyi, ben CS oynamaya çalışan biriyim ve adamın nerede olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorum.
Hemen geliyor hocam.

Bu bütçede çok bir şey beklememek lazım zaten. Dip ses var mı sizde? Bazı kişiler öyle sorun yaşıyormuş.

Geri
Yukarı