İnceleme Havit Gamenote H2002P

Merhaba arkadaşlar sizlere aldığım ve gayet memnun olduğum kulaklığımda edindiğim deneyimleri paylaşacağım.
Öncelikle bu kulaklığı alırken tereddüte kapılmıştım ancak sonrasında çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.
Kulaklığın görünüşü şöyle;

H2002P-01.jpg

fiziksel özellikler
Süngerleri hafızalı değil ancak gayet rahat, mikrofonu çıkarılabilir değil ancak bükünce hiç rahatsız etmiyor. Gözlük kullanan birisi olarak gözlükle de hiç sıkıntı yaratmayan bir kulaklık. Tüm kulağınızı sarıyor ve kafa boyutunuza göre kulaklığı ayarlayabiliyorsunuz.
Kumandasında ses azaltma ve arttırma tuşları var. Mikrofonu kapatma tuşu da var ve kumandadan RGB ışıkları da ayarlayabiliyorsunuz.
Modlar şöyle;

1709052514743.jpeg

Bu modda ışıklar etrafta dönüyor ortadaki ışık ise yavaşça değişiyor.

1709052567987.jpeg

1709052580177.jpeg

1709052590071.jpeg

1709052601296.jpeg

RGB tarafında sevmediğim şey hangi ayarda bırakırsanız bırakın PC açılınca klasik moda dönmesi.

yazılım tarafı

Kulaklığın bir uygulaması var. Alanlar ya da düşünenler için linkini bırakayım.

Bu uygulamayı pek çözemedim. Alacaklar kurcalayabilir. Ben şahsen kullanmıyorum uygulamayı. Soracaklar için 2-3 ay önce 850 lira civarı bir fiyata almıştım. İyi Sosyaller.

Arkadaşlar acemiliğimden kaynaklı eksiklikler olabilir sorularınız için aşağıda buluşalım.

Son düzenleme:
Tek USB girişi mevcut kafa biraz büyükse biraz küçük kalıyor ama beni sıkmadı esneklik falan muazzam (bana göre) aklınızda bir soru varsa ses kalitesi vb DC'den verebilirism sesini.

Merhaba, DC'den kısa bir süre için ses verebilir misiniz rica etsem? Forumda bana verilen önerilere göre H2002P modelini almayı düşünüyorum. Ancak, başka konularda bazı kullanıcılar mikrofonun, bazıları ise başka özelliklerin kötü olduğunu söylüyorlar. Kafam biraz karıştı açıkçası.

Merhaba, DC'den kısa bir süre için ses verebilir misiniz rica etsem? Forumda bana verilen önerilere göre H2002p modelini almayı düşünüyorum. Ancak, başka konularda bazı kullanıcılar mikrofonun, bazıları ise başka özelliklerin kötü olduğunu söylüyorlar. Kafam biraz karıştı açıkçası.

DC'den gelme durumum yok ancak aklınızdaki soruları yanıtlayabilirim hocam.

Merhaba, DC'den kısa bir süre için ses verebilir misiniz rica etsem? Forumda bana verilen önerilere göre H2002p modelini almayı düşünüyorum. Ancak, başka konularda bazı kullanıcılar mikrofonun, bazıları ise başka özelliklerin kötü olduğunu söylüyorlar. Kafam biraz karıştı.

Hocam şu an durumum anlık olarak işim çıktı müsait değilim fakat YouTube üzerinden araştırdınızmı bilmem ama inceleme videoları istersen oraya bak bir 1,2 saat beklersen ses verebilirim.

Kulaklıkta pedlerin soyulma durumunda yeni ped alma şansı var mı mesela (bileceğinizi pek sanmıyorum ama)? Ve mikrofon müzik/oyun sesi gibi sesleri sektiriyor mu?

İlk olarak pedlerin soyulacağını sanmıyorum.
İkinci olarak ise mikrofonu kulaklığın içine sokmadığınız sürece ya da dışarıya ses verdiği sıra dışında (sesin 16-100 arası olduğu zaman dışında) ses sekmesi olmuyor.

@Enesova kulaklık kafanızı sıkıyor mu? Taktığınız zaman kafa bandında pay kalıyor mu? Bu kulaklığı almayı düşünüyorum ancak birkaç yerde küçük olduğu söylenmiş o sebeple soruyorum..

Geri
Yukarı