Havit Gamenote H2039BG oyuncu kulaklığı alınır mı?

Bütçe
2500
Bu kulaklık alınır mı sizce? Fiyatına göre iyi mi, Hepsiburada üzerinde 1700TL'ye alınır mı?

Size VGN VXE v1'i önerirdim, ama şu anda Türkiye'de bulunmuyor. Sizin için sorun değilse AliExpress'e bakabilirsiniz. Bu arada, "alınır mı?" diye sormuştunuz, görmemişim, kusura bakmayın.

VGN VXE v1'in performansı nasıl peki o fiyat için şarjı vs ne kadar gidiyor.

Şarjı, dungle ile 26, Bluetooth ile 28 saat gidiyor diye biliyorum. Şarjı 0'dan 100'e 2 saatte doluyor ve hem dungle hem de Bluetooth ile bağlantı yapılabiliyor. Kumaş kulak Padli ve gürültü engellemeli bir mikrofonu var.

kulaklık bence çok güzel ama biraz sesi kısık diyorlar ve mikrofonun gürültü engellemesi nedeniyle sizin sesinizi de almadığı oluyormuş. Bir de yazılım desteği şu anlık yok.

Tabii ki, bunlar benim düşüncem ve bildiklerim. Lütfen kendiniz de bir araştırma yapın.

Son düzenleme:
Size VGN VXE v1'i önerirdim, ama şu anda Türkiye'de bulunmuyor. Sizin için sorun değilse AliExpress'e bakabilirsiniz. Bu arada, "alınır mı?" diye sormuştunuz, görmemişim, kusura bakmayın.
Hocam bende almayı düşünüyorum ürünü. Kaç gün icerisinde geliyor acaba? AliExpress'den daha önce hiçbir şey almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı