Havuz ve madenci önerisi

roif

Hectopat
Arkadaşlar havuz ve madenci önerisi alabilir miyim? Ödeme 15-20 günde bir çekerim günlük ödemeye gerek yok. Kartlarım NVIDIA 2060 1660#s ve 3060 v2LHR. Bir de bu kartlardan en yüksek mhs almam için ne yapmam gerekiyor.

2 gün Binance pool teamblackminer 31.31 (RTX2060) deneme yaptım ama Binance pool 24 saat ortalamam 29.43 gözüküyor.

Şimdi T-Rex Miner'e geçtim 29.93 gözüküyor bakalım Binance ne yansıyacak?

En yük mh/s alman için en iyi ayarlarını bulman gerekiyor. Ben mesela bu ayarları 1 ayda oturttum. Tabii şuanki bilgimle yeni bir kartı 3-4 günde oturturum o ayrı. Ben en iyi değerleri NBMiner ile aldım onu kullanıyorum memnunum.

T-Rex, NBMiner nvidia tarafında en iyi minerlardan. Pool olarak Ethermine, 2miners tercih edilebilir. Binance Pool'u kimseye tavsiye etmiyorum. İlk bir iki gün düzgün hash gösteriyor sonra gelir saçma bir şekilde ciddi oranlarda düşüyor. Hash yanlış görünüyor vs. durumlar söz konusu.

Güzel kartların var hocam. O kartlar ile ethermine veya 2miners ile kazman daha mantıklı olacaktır bence. Kazancı da daha yüksek olacaktır. Kazım programı olarak ise Phoneix Miner, T-Rex Miner, G Miner yada Lol miner önerebilirim. Sürekli Eth kazacaksan bu programlar arasında çok fark olmayacaktır. Ben eth de Phoneix miner kullanıyorum. Fakat şuan uzun süredir başka alt coinler kazdığım için çok farklı minerler de denedim. Kart ayarları konusu biraz uzun istersen o konuda da yardımcı olurum.

Güzel kartların var hocam. O kartlar ile Ethermine veya 2miners ile kazman daha mantıklı olacaktır bence. Kazancı da daha yüksek olacaktır. Kazım programı olarak ise PhoenixMiner, T-Rex Miner, g miner ya da LoL miner önerebilirim. Sürekli ETH kazacaksan bu programlar arasında çok fark olmayacaktır. Ben ETH de PhoenixMiner kullanıyorum. Fakat şu an uzun süredir başka alt coinler kazdığım için çok farklı minerler de denedim. Kart ayarları konusu biraz uzun istersen o konuda da yardımcı olurum.

İnternette 32-33 gördüklerim oluyor 2060 için benim 29.93 olmasi az geldi. Otomatik OC'lerden yapmıştım da biraz yükseltmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. Aynı şekilde 1660S ve 3060V2 içinde ayar gerekecek.

Benzer bir sistemim var 2miners'te t-rex ile kazıyorum. Nano olarak ödeme alıyorum ama onda da USDT'ye çevirirken kayıp oluyor bir miktar. ETH biriktirip sonra satacaksanız Ehermine daha mantıklı yok satarım derseniz 2miners.

Güzel kartların var hocam. O kartlar ile Ethermine veya 2miners ile kazman daha mantıklı olacaktır bence. Kazancı da daha yüksek olacaktır. Kazım programı olarak ise PhoenixMiner, T-Rex Miner, g miner ya da LoL miner önerebilirim. Sürekli ETH kazacaksan bu programlar arasında çok fark olmayacaktır. Ben ETH de PhoenixMiner kullanıyorum. Fakat şu an uzun süredir başka alt coinler kazdığım için çok farklı minerler de denedim. Kart ayarları konusu biraz uzun istersen o konuda da yardımcı olurum.

2miners nano ya mi geçsem acaba Binance ile kazanç arasında ki farkı nasıl öğrenebilirim?
Benzer bir sistemim var 2Miners'te t-rex ile kazıyorum. Nano olarak ödeme alıyorum ama onda da USDT'ye çevirirken kayboluyor bir miktar. ETH biriktirip sonra satacaksanız ehermine daha mantıklı yok satarım derseniz 2miners.

ETH biriktirsemde eterminedan Binance cüzdanıma çekince sonuçta 10 dolara yakın kesinti yapacak.

2miners nano ya mi geçsem acaba Binance ile kazanç arasında ki farkı nasıl öğrenebilirim?

ETH biriktirsemde eterminedan Binance cüzdanıma çekince sonuçta 10 dolara yakın kesinti yapacak.
300-400 dolar olunca çok bir önemi kalmıyor o kesintinin ama kazandığımı hesabımda görmek isterşm dersen 2miners tek yol en azından benim bildiğim.

Hocam açıkçası birkaç gösteren site var ama doğruluğu tartışılır. En doğru bilgi anlık olarak kazım yapıp ödeme alan kişilerden öğrenmek lazım. Ama genel olarak forumda da tartışmalara göre en iyi kazandıran iki pool bahsettiğim pool lar. Binance bu konuda en az veren pool lardan. Milletin hala çokça kullanması bence kolay kullanımı ve günlük ödeme vermesi diye düşünüyorum. Günlük ödeme almak derdin yoksa 2miner önerebilirim.
2 miners nanoyu deneyeyim bugün de bakalım Binance pool ile arasındaki fark ne kadar.
Hocam kart ayarları ile ilgili size öncelikle aşağıda linki vereyim. Bu konuda arkadaşa ayarlar konusunda yardımcı oldum. Sizde aynı şekilde ilerleyin. Sizdeki 2060 için ayarlardan bahsedeyim. Sizin kartınızın birkaç ayarı farklı olacaktır. Mesela C.Clock -522 ye gelmeyecektir. Ama en sola çekin kaç oluyorsa o dursun. P.Limit yada Temp limit ile hiç uğraşmanıza gerek yok. Zaten biz mhz yi sabitleyeceğimizden gerek kalmayacak.
Siz C.Clock'u en sola düşüğe çektikten sonra Curve editor den soldan 1200 Mhz ye denk gelen noktaya tıklayıp Ctrl + L yapıp ayarları kaydedin. Kafanız rahat kazım yapın. Linkini verdiğim konuyu okumanızı öneririm. Orada açıklamalarıyla ayrıntılı bilgi verdim. Diğer iki kartınızda ayarlar biraz farklı onlar içinde ayar çekeriz inşallah. Bu arada hatırlatayım bu ayarları sadece eth ve etc de kullanın.

Link : Çözüldü: RTX 2070S MH/s değeri düştü

Son düzenleme:

Geri
Yukarı