Çözüldü Havyanlar kış uykusundan uyandı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Doğadaki ayı, yılan gibi hayvanlar kış uykusuna yatar. Hayvanat bahçesinde kış uykusuna yatmazlar. Alan kısıtlı ve sürekli besleniyorlar yatmalarına gerek kalmıyor. Gidip ayıları, yılanları görebilirsiniz iyi eğlenceler dilerim.
Dogmatik anlamını öğren ilk önce belli ki bayağı zoruna gitmiş sana bir şey demediğim halde bana saldırmana.
Önünüze gelene saldıramazsınız.
Birini zayıf buldunuz diye istediğiniz gibi davranamazsınız.

TJ'lerin bu özelliğinden nefret ediyorum.

Ee seni bekliyoruz çık hadi forumdan hala buradasın. Yaşın çok büyükmüş adammışsın ya hani önce sözünün eri ol aslan.

Belki bir şeyler değişir diye düşünüyorum ama umudum kalmadı artık bu son mesajım zaten çoluk çocuk nereye kadar bıktım adam gibi tek forum burası kalmıştı burayı da doldurdunuz yazıklar olsun Atatürk'ün gençlik dediği gençliğin sorduğu sorulara bakın.

Artı -3 Eksi
Belki bir şeyler değişir diye düşünüyorum ama umudum kalmadı artık bu son mesajım zaten çoluk çocuk nereye kadar bıktım adam gibi tek forum burası kalmıştı burayı da doldurdunuz yazıklar olsun Atatürk'ün gençlik dediği gençliğin sorduğu sorulara bakın.

Yazık, tartışmaya gerek yok son laftan sonra sizin az çok akıl sağlığınız ortaya çıktı şuan.

Var belki sana ne? Ama seni isteyen biri var mı? Onu düşün bakalım.
Bu kadar kişi onu destekliyorken bu çok saçma.
Nasıl soru sormasını beklersin? İlla anormal, farklı bir şey mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı