Hawk Fab 4'te gıcırdama oluyor

Berkay_00

Decapat
Bu cuma elime kurulu bir şekilde elime ulaştı ilk kullanmaya başladığımda geri yaslanırken ve yatırırken gıcırdatma sorunu çıktı. Araştırdığımda bazıları WD40 sıkın düzelir derken bazıları müşteri hizmetleri ile görüşün demiş. Gelen bakım setinin içinde yağ şeyi çıkıyor zaten. Onunla yapsam olur mu?

Gıcırdağından emin olduğunuz yerlere verdikleri yağı damlatabilirsiniz. Gıcırtı alt mekanizmayla alakalıysa direkt alt mekanizma için değişim talep edin hiç sorun çıkarmadan yenisini yolluyorlar. Ben 2 kere alt mekanizma ve farklı taleplerde bulundum hepsinde anında geri dönüş yapıp istediğim parçaları yolladılar. Açıkçası müşteri hizmetleri konusunda çok övülüyordu ama bu kadar ilgili olacaklarını gerçekten tahmin etmemiştim.

Bu cuma elime kurulu bir şekilde elime ulaştı ilk kullanmaya başladığımda geri yaslanırken ve yatırırken gıcırdatma sorunu çıktı. Araştırdığımda bazıları WD40 sıkın düzelir derken bazıları müşteri hizmetleri ile görüşün demiş. Gelen bakım setinin içinde yağ şeyi çıkıyor zaten. Onunla yapsam olur mu?

Sorunu çözebildiniz mi?

Sorunu çözebildiniz mi?

Müşteri hizmetleri ile 9 Ocakta WhatsApp üzerinden görüştüm. Alt mekanizmanın yeniden gönderileceğini söylediler. 15tatilden sonra gönderin dedim. 15tatilin son haftası sordum ne var ne yok ne zamana kargolarsınız diye ama hiç umursamadılar. 5 6 tane soru sorduysam sadece kargo MNG ile mi gelecek sorusuna cevap verdiler gerisine bir şey demediler. 8şubat çarşamba günü müşteri hizmetlerini telefon ile aradım. Tamam WhatsApp üzerinden tekrar iletişime geçilecektir denildi ama hala bir şey yok. Bu salı ya da çarşamba bir daha arayacağım. Yer yer gelip ne olup bittiğini buraya yazarım. Hawk ın müşteri hizmetlerini herkes bayağı övmüş ama bana çok aşırı derece yetersiz kaldı. Sadece siparişi hızlı kargoladılar.

Gıcırdağından emin olduğunuz yerlere verdikleri yağı damlatabilirsiniz. Gıcırtı alt mekanizmayla alakalıysa direkt alt mekanizma için değişim talep edin hiç sorun çıkarmadan yenisini yolluyorlar. Ben 2 kere alt mekanizma ve farklı taleplerde bulundum hepsinde anında geri dönüş yapıp istediğim parçaları yolladılar. Açıkçası müşteri hizmetleri konusunda çok övülüyordu ama bu kadar ilgili olacaklarını gerçekten tahmin etmemiştim.
Alt mekanizma göndereceğiz bir işlem uygulamayınız dendi bekliyorum

Alt mekanizma göndereceğiz bir işlem uygulamayınız dendi bekliyorum

Alt mekanizma göndereceğiz bir işlem uygulamayınız dendi bekliyorum.

Müşteri hizmetleri ile 9 Ocakta WhatsApp üzerinden görüştüm. Alt mekanizmanın yeniden gönderileceğini söylediler. 15tatilden sonra gönderin dedim. 15tatilin son haftası sordum ne var ne yok ne zamana kargolarsınız diye ama hiç umursamadılar. 5 6 tane soru sorduysam sadece kargo MNG ile mi gelecek sorusuna cevap verdiler gerisine bir şey demediler. 8şubat çarşamba günü müşteri hizmetlerini telefon ile aradım. Tamam WhatsApp üzerinden tekrar iletişime geçilecektir denildi ama hala bir şey yok. Bu salı ya da çarşamba bir daha arayacağım. Yer yer gelip ne olup bittiğini buraya yazarım. Hawk ın müşteri hizmetlerini herkes bayağı övmüş ama bana çok aşırı derece yetersiz kaldı. Sadece siparişi hızlı kargoladılar.

Ben yazdım ertesi gün yenisi yolluyoruz dedi vallahi ben çok memnun kaldım müşteri hizmetlerinden almak isteyen arkadaşlara fazlasıyla öneriyorum.

Vallahi bana da aynısını dediler ama bir türlü yollamadılar. Salı günü öğlen kargoya vermişler. Bugün elime ulaştı. Elimde malzeme olmadığı için özellikle alyan olarak belirtmiştim. Onlar da özellikle alyan vs malzemeleri koymuşlar ama bir sıkıntı var. Kargoyu paketlememişler diyebilirim. Şu aşağıdaki fotoğraflar teslim aldığımdaki fotoğraflar. Yani alyanlar kargoda düşmüş ve yenisini gönderecekler. Bir de şu amortisörü sökemedim o nasıl sökülüyor? Bayağı zorladımda yine de tık yok çıkmıyor😅

Son olarak dün öğlen alyanlar elime ulaştı. Hemen bir tarafı komple bittiği için kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Neyse iyi kötü alt mekanizmayı söktüm ama amortisörü evin çok yakınında mobilyacı tanıdık vardı onunla birlikte çıkardık. Akşam yenisini geri taktım. Şu ana kadar bir sorun yok. Yarın akşam benim parçayı kargolayıp göndereceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230216_150555_598.jpg
    IMG_20230216_150555_598.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 128
  • IMG_20230216_150604_692.jpg
    IMG_20230216_150604_692.jpg
    139,4 KB · Görüntüleme: 143
  • IMG_20230216_150614_174.jpg
    IMG_20230216_150614_174.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleme:
Gıcırdama sesleri devam ediyor mu peki.

Yok hayır hocam yenisini taktığımdan beri yağ gibi çalışıyor. Mayıs gibi bir içinde gelen temizlik kitinde yağ ve temizlik bakımlarını yaptım. Ondan önce de sonra da iyi bir şekilde çalışıyor. Okullar açıldığı zamandar bir bakım daha yaparım. Sonra 15 tatile kadar rahat idare eder. Bakımı zorunlu değil ama titiz ve severek kullandığım için hiçbir şeyin bakımını aksatmıyorum. Alacaksanız tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı