Hawk Fab oyuncu koltukları nasıldır?

jSytx

Hectopat
Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Hawk Fab serisi indirimleri nasıl buluyorsunuz? Büyük indirimler mi? Future serisi ile arasındaki farklar nelerdir? Alınır mı? Kaliteli midir?

V6 modelini yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, nedense diğer oyuncu koltuklarına göre koltuk biraz uzun gibi geliyor. Sol kol desteği sağdakine göre daha aşağıda duruyor, sırt kısmının sağ tarafından da gıcırtı sesi geliyor. Bunlar çok büyük sıkıntılara sebep olmadı şu ana kadar. Rahatlığına gelince uzun süre oturmada sırtımı ağrıtmıyor ve rahat. Ayaklar, tekerlek ve amortisör kısmının metal olması da uzun süreli kullanım için bir artı. Son olarak kurulumu biraz zordu, yanınızda bir kişinin yardım etmesi işinizi kolaylaştırabilir. Şimdiden hayırlı olsun.

Ben Fab kullanıyorum ama şubeye gidip diğer koltukları denemişliğim var. Future dark deri koltuk benim favorim oldu. Hem daha yumuşak hem de deri yüzey olduğu için temizliği daha kolay.

Ben Fab kullanıyorum ama şubeye gidip diğer koltukları denemişliğim var. Future dark deri koltuk benim favorim oldu. Hem daha yumuşak hem de deri yüzey olduğu için temizliği daha kolay.
Deri alma tavsiyesi çok aldım hocam. Derilerde çatlama olduğu için kötü görüntü oluyormuş

Deri alma tavsiyesi çok aldım hocam. Derilerde çatlama olduğu için kötü görüntü oluyormuş
Benim koltuğumda da çok fazla leke var hocam. Daha alalı 9 ay falan oluyor ve kedim dikişlerin çoğunu çıkardı. Deri almadığım için pişmanım. Sizin de kediniz varsa sakın kumaş almayın.

Geri
Yukarı