Hawk Fab 4V nasıl daha da yükseltilir?

kaloxfurkan

Centipat
Daha fazla  
Yeni oyuncu koltuğu aldım. Hawk Fab4v çok önerdiler, masa yükselikliğim 75cm olmasına rağmen koltuğun en yukarıda olmasına rağmen yüksekliği bana yetmedi. Bunun bir püf noktası var mı, boyutunu nasıl kaldırabilirim koltuğun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dik oturuyorum. Kendimi yayınca bana da yüksek geliyor. Ama bir visco minder kullanabilirsin. En azında 3 4 cm daha yükseltir seni, ergonomik olarak sağlıklı da.

Diğer oyuncun koltuklarının boyutlarınada baktım sanırım hepsi stabil aynı boy. Ofis koltuğuna oturuyordum istediğim kadar yükseltebiliyordum öyle oynamayı alıştım boyumda uzun değil alışamadım o yüzden acaba daha yüksek amortisör takılır mı buna bilginiz var mı?

Diğer oyuncun koltuklarının boyutlarınada baktım sanırım hepsi stabil aynı boy. Ofis koltuğuna oturuyordum istediğim kadar yükseltebiliyordum öyle oynamayı alıştım boyumda uzun değil alışamadım o yüzden acaba daha yüksek amortisör takılır mı buna bilginiz var mı?

Yani o hidrolik mekanizmanın daha uzunları vardır diye düşünüyorum ama piyasada bir standart varsa belki anca Aliespress gibi yerlerde bulabilirsin. Benim sana bir tavsiye daha olabilir. Eğer ayağını altında bir ayak yükseltici yoksa o masadan aşağıda kalma hissini biraz daha alacağını düşünüyorum. Ayaklarını daha da rahat bir oturma konumuna getirdiği için belki daha rahat edersin böyle ufak bir eklentiyle.

Yani o hidrolik mekanizmanın daha uzunları vardır diye düşünüyorum ama piyasada bir standart varsa belki anca aliespress gibi yerlerde bulabilirsin. Benim sana bir tavsiye daha olabilir. Eğer ayağını altında bir ayak yükseltici yoksa o masadan aşağıda kalma hissini biraz daha alacağını düşünüyorum. Ayaklarını daha da rahat bir oturma konumuna getirdiği için belki daha rahat edersin böyle ufak bir eklentiyle.

Eyvallah ayağımın altına küçük destekleyici var zaten alışırmıyım bilmiyorum Valorant'ta radyant kasmaya çalışıyorum o yüzden o seviyede hemen alışmak kolay olmayacak gibi en ufak şey bu seviyede bozuyor oyununu duruma göre bakacağım artık. Koltuğu iade edecektim gerek yok ama en yüksek boyut 56 cm benimkide 54cm stabil demek bu koltukların boyutları

Daha uzun amortisör alabilirsiniz. Oyuncu koltuğu firmaları satıyor ama değiştirmek biraz zor bilginiz olsun.

Bende ofis koltuğu var onunki ile değiştimeyi planlıyorum akşama bakacağım bakalım yapabilir miyim incelediğimde genişliği aynı duruyor uyar diye tahmin ediyorum.
Daha uzun amortisör alabilirsiniz. Oyuncu koltuğu firmaları satıyor ama değiştirmek biraz zor bilginiz olsun

Bende ofis koltuğu var onunki ile değiştimeyi planlıyorum akşama bakacağım bakalım yapabilir miyim incelediğimde genişliği aynı duruyor uyar diye tahmin ediyorum.
Çekiç ve bir bez de koyarak belirli yerlere vurduğunuzda amortisörü sıkıştığı yerden rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz.

Evet kendi 7 senelik ofis koltuğun amortisörün çıkarttım ama kırarak sonuç hüsran oldu. Anladım ki bu işi ben beceremem eski koltuğumdan oldum gibi hayırlısı diyelim ucuz bir tane alır takarım ama bizim yapabileceğimiz bir değişim değil yeni koltuğa hiç dokunmadım bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı