Hawk Fab nasıldır?

shirowo

Hectopat
Daha fazla  
Ben de son zamanlarda koltuk almayı düşünüyorum ve Hawk Fab Dream de seçeneklerimden biri. Kullanmış biri olarak sizce Hawk alınır mı? Rahat mı gibi şeyleri açıklarsanız sevinirim.

500 liralık tekerlekli sandalyeden geçtiğim için bana gayet rahat geldi. Öneririm. Ben konuda belirttiğim gibi bir sorun yaşadım. Ama destek ekibi iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kullananlar iyi olduğunu söylüyor ben kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim.

Keşke nedenini de yazsaydın.

Say say bitmez tek isi gonderin degiselim olan hawk musteri hizmetleri mi yoksa gonderdikten sonra parca degisilmis ama ayni sorun o parca da yasanmasi mi yoksa iade istememe ragmen hiçbir şey sorulmadan degisim yapilip geri yollanmasi mi İncehesap uzerinden aldim hawka yolladigimda 5 10 gunde geliyordu incehesaba yollayayim iade icin dedim adamlar hawk ürün kullanici hatali oldugu icin iade almiyor dedi hawka sordugumda hayir urunu tamir ettik kullanici hatali demedik dedigini soyledi ve 30 gun surdu kimsenin dedigi bir tutmuyor.

Say say bitmez tek isi gonderin degiselim olan hawk musteri hizmetleri mi yoksa gonderdikten sonra parca degisilmis ama ayni sorun o parca da yasanmasi mi yoksa iade istememe ragmen hiçbir şey sorulmadan degisim yapilip geri yollanmasi mi İncehesap uzerinden aldim hawka yolladigimda 5 10 gunde geliyordu incehesaba yollayayim iade icin dedim adamlar hawk ürün kullanici hatali oldugu icin iade almiyor dedi hawka sordugumda hayir urunu tamir ettik kullanici hatali demedik dedigini soyledi ve 30 gun surdu kimsenin dedigi bir tutmuyor.

Peki anladım önerebileceğin o fiyat bandında oyuncu koltukları var mı kumaş olursa iyi olur.

Geri
Yukarı